Chcesz korzystać z Netflixa ale nie chcesz do tego celu wykorzystywać karty kredytowej? A może szukasz oryginalnego prezentu i chcesz komuś sprawić przyjemność przekazując dostęp do serwisu na określony czas? Nie ma problemu! Dostęp do Netflixa możesz realizować z wykorzystaniem przed płaconej karty podarunkowej którą można kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym (online). Jak działa przed płacona karta? Wpłacasz określoną kwotę środków na swoje konto, które pozwala korzystać z Netflix tak długo jak wystarczy na to środków finansowych zgodnie z wybranym planem dostępu. W połączeniu z faktem iż Netflix oferuje pierwszy miesiąc dostępu do usługi za darmo (tutaj dowiesz się więcej: Netflix rejestracja) oraz, że filmy i seriale można wygodnie oglądać na ekranie telewizora smart (tutaj więcej: Jak oglądać Netflix na telewizorze) – może warto spróbować rozpocząć przygodę z tą najpopularniejszą na świecie platformą wideo właśnie z wykorzystaniem karty podarunkowej? A jak? Oczywiście bardzo łatwo – zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres: https://www.netflix.com/gift-cards . W naszym przykładzie kartę podarunkową zamówimy online, ale możesz też sprawdzić listę sklepów stacjonarnych gdzie można nabyć fizyczną kartę (np. na prezent)
  2. Wybieramy opcję, kup online. Otworzy się nowe okno przeglądarki ze sklepem internetowym (tutaj: muve). Mamy do wyboru różne kwoty zasilenia konta / karty podarunkowej. Wybieramy odpowiednią dla nas wersję. Można przyjąć iż kwota 60 zł wystarczy nam na korzystanie z usługi przez miesiąc (wraz z bezpłatnym pierwszym miesiącem użytkowania będziemy mieli więc do dyspozycji dwa miesiące!)
  3. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami sklepu internetowego, wybieramy najbardziej dogodną formę płatności i wskazujemy adres email, na który dostarczony zostanie kod karty podarunkowej. Na zakończenie procesu powinniśmy otrzymać wiadomość email z muve wraz z numerem (tzw. klucz)
  4. Teraz kopiujemy klucz (Control+C na klawiaturze) i wklejamy (Control+V na klawiaturze) na stronie Netflix (albo w procesie rejestracji – nowe konto, rejestracja) lub pod adresem: https://www.netflix.com/redeem dla istniejącego konta (realizacja prezentu dla osoby, która już z Netflixa korzysta)
  5. Gotowe! Miłego oglądania 🙂

Stan na dzień publikacji artykułu tj. 27.01.2019

Pytania?

Daj znać korzystając z miejsca na komentarze poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez sekcję MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments