Chcesz korzystać z Netflixa ale nie chcesz do tego celu wykorzystywać karty kredytowej? A może szukasz oryginalnego prezentu i chcesz komuś sprawić przyjemność przekazując dostęp do serwisu na określony czas? Nie ma problemu! Dostęp do Netflixa możesz realizować z wykorzystaniem przed płaconej karty podarunkowej którą można kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym (online). Jak działa przed płacona karta? Wpłacasz określoną kwotę środków na swoje konto, które pozwala korzystać z Netflix tak długo jak wystarczy na to środków finansowych zgodnie z wybranym planem dostępu. W połączeniu z faktem iż Netflix oferuje pierwszy miesiąc dostępu do usługi za darmo (tutaj dowiesz się więcej: Netflix rejestracja) oraz, że filmy i seriale można wygodnie oglądać na ekranie telewizora smart (tutaj więcej: Jak oglądać Netflix na telewizorze) – może warto spróbować rozpocząć przygodę z tą najpopularniejszą na świecie platformą wideo właśnie z wykorzystaniem karty podarunkowej? A jak? Oczywiście bardzo łatwo – zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres: https://www.netflix.com/gift-cards . W naszym przykładzie kartę podarunkową zamówimy online, ale możesz też sprawdzić listę sklepów stacjonarnych gdzie można nabyć fizyczną kartę (np. na prezent)
  2. Wybieramy opcję, kup online. Otworzy się nowe okno przeglądarki ze sklepem internetowym (tutaj: muve). Mamy do wyboru różne kwoty zasilenia konta / karty podarunkowej. Wybieramy odpowiednią dla nas wersję. Można przyjąć iż kwota 60 zł wystarczy nam na korzystanie z usługi przez miesiąc (wraz z bezpłatnym pierwszym miesiącem użytkowania będziemy mieli więc do dyspozycji dwa miesiące!)
  3. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami sklepu internetowego, wybieramy najbardziej dogodną formę płatności i wskazujemy adres email, na który dostarczony zostanie kod karty podarunkowej. Na zakończenie procesu powinniśmy otrzymać wiadomość email z muve wraz z numerem (tzw. klucz)
  4. Teraz kopiujemy klucz (Control+C na klawiaturze) i wklejamy (Control+V na klawiaturze) na stronie Netflix (albo w procesie rejestracji – nowe konto, rejestracja) lub pod adresem: https://www.netflix.com/redeem dla istniejącego konta (realizacja prezentu dla osoby, która już z Netflixa korzysta)
  5. Gotowe! Miłego oglądania 🙂

Stan na dzień publikacji artykułu tj. 27.01.2019

Pytania?

Daj znać korzystając z miejsca na komentarze poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez sekcję MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

Czy kartą podarunkową mogę opłacić istniejące już konto? Jak tak to jak?

Kamila
Admin
Odpowiedz do  Adam
1 rok temu

Witaj! Kartę podarunkową możesz zrealizować zakładając nowe konto bądź też przypisać do już istniejącego . Tak jak w Twoim przypadku wystarczy, że zalogujesz się do Netflixa i przejdziesz do opcji „Konto” (menu w górnym, prawym rogu po wejściu do swojego profilu). Następnie wprowadź kod z karty podarunkowej w okienku „Zrealizuj kartę podarunkową lub kod promocyjny” i potwierdź klikając na przycisk „Zrealizuj”. Oczywiście możesz mieć podpiętą kartę płatniczą do swojego konta i jednocześnie korzystać z karty podarunkowej. Pieniądze z karty podarunkowej mają pierwszeństwo przy pobieraniu płatności.

Paweł
Paweł
5 miesięcy temu

.

Julia
Julia
3 miesięcy temu

Kupiłam tą kartę ale cały czas pokazuje mi ” Niestety, nie możemy przetworzyć tego żądania.” I tak cały czas

Kamila
Admin
Odpowiedz do  Julia
3 miesięcy temu

Zazwyczaj wskazuje to na wcześniejszą, nieukończoną próbę założenia konta w serwisie Netflix lub na dane nieaktywnego konta zapisane na urządzeniu. Na stronie Netflixa https://help.netflix.com/pl/node/41909 są załączone instrukcje postępowania w zależności od urządzenia.