Player.pl to platforma oferująca możliwość oglądania filmów i seriali zarówno produkcji krajowej jak i zagranicznej. Oprócz filmowych hitów możesz również obejrzeć kanały na żywo emitowane na antenie TVN oraz różne wydarzenia sportowe. Dziś na przykład punktualnie o 20 w serwisie odbędzie się charytatywny „Koncert dla Bohaterów” online, który będzie transmitowany na żywo tylko w internecie. Wyjątkowa akcja jest podziękowaniem dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służb medycznych za ich ciężką pracę w ostatnich tygodniach. W trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią koronawirusa. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z mobilną aplikacją Player.pl to koniecznie zapoznaj się z dzisiejszą krótką instrukcją. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Pobierz aplikację na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „Player”. Następnie po wybraniu z listy programu, który Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Po ukończeniu instalacji, kliknij na przycisk „Otwórz” lub wróć do pulpitu swojego urządzenia i uruchom aplikację „Player.pl”.
  3. Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego telefonu, na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz dźwięków.
  4. Zapoznaj się z klauzulą informacyjną a następnie kliknij na przycisk „Przejdź do serwisu”.
  5. Po kliknięciu na przycisk „Pomiń”, dotknij ikony hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybierz opcje „Naciśnij aby się zalogować”.
  6. Aby dołączyć do Player.pl kliknij na przycisk „Załóż konto”.
  7. Możesz zarejestrować się poprzez Facebooka (jeśli posiadasz konto na tym serwisie społecznościowym), konto Google (jeśli nie jeszcze nie posiadasz, możesz łatwo rozpocząć po lekturze artykułu Jak łatwo utworzyć konto Google na telefonie z Android?) lub tworząc nowe konto.
  8. Załóżmy, że skorzystasz z ostatniego wariantu. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje imię, adres e-mail oraz hasło i zaznacz zgody dotyczące ochrony danych osobowych. Zakończ klikając na przycisk „Zarejestruj się bez opłat”. Na Twój adres mailowy otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym (jeśli jej nie widzisz w głównym folderze skrzynki odbiorczej, sprawdź jeszcze folder SPAM).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments