Twoja szafa pęka w szwach ale nadal twierdzisz, że nie masz co na siebie włożyć? Kupujesz nowe ciuchy, torebki, buty i dodatki, które nieustannie zapełniają Twoją garderobę? Pora na małą rewolucję. Potrzebne będzie narzędzie, które pomoże Tobie w odnalezieniu miejsca w modowym świecie. Aplikacja LESS_ będzie idealnym rozwiązaniem. Daj swoim ubraniom drugie życie, sprzedając je innym użytkownikom. Może się przecież okazać, że to co Tobie niepotrzebne, okaże się modową perełką dla kogoś innego. Jesteś ciekawy jak działa program? Chcesz stworzyć swoją wirtualną szafę? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Jak sprzedać przedmiot za pomocą aplikacji LESS_?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „LESS_”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom program.
  3. Kliknij na ikonę ludzika, znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu i zaloguj się do swojego konta podając adres e-mail oraz hasło.
  4. Jeśli nie posiadasz jeszcze profilu, zarejestruj się. Rejestracja pozwoli kupować, sprzedawać oraz przeglądać przedmioty w aplikacji. Podaj adres e-mail, hasło a także zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin oraz Politykę Prywatności. Zatwierdź klikając przycisk „Dalej”. Wpisz kod weryfikacyjny, wysłany na Twoją skrzynkę pocztową, podaj datę swoich urodzin (musisz mieć przynajmniej 13 lat aby korzystać z aplikacji), wybierz swoje miasto a na koniec stwórz swój unikatowy profil podając oryginalną nazwę użytkownika. Gotowe!
  5. Możesz zacząć zmieniać swoją garderobę 🙂 Chcesz pozbyć się zalegającej w szafie bluzki lub sukienki? Nic trudnego. Kliknij na ikonę plusa, znajdującą się w dolny pasku menu a następnie z listy wybierz opcję „Sprzedaj przedmiot”. Możesz wybrać zdjęcie zapisane w galerii telefonu lub zrobić nowe. Zezwól aplikacji na dostęp do zdjęć, multimediów, plików oraz do aparatu fotograficznego.
  6. Przesuwając palcem po zdjęciu możesz oznaczyć przedmiot, którego post dotyczy. Następnie podaj cenę jaką oczekujesz za swój przedmiot oraz walutę i zatwierdź klikając przycisk „Dalej”.
  7. Dodaj dodatkowe zdjęcia a także obowiązkowo uzupełnij informacje o sprzedawanym przedmiocie. Określ typ sprzedaży (licytacja, kup teraz, licytacja + kup teraz), czas trwania oferty, minimalną cenę sprzedaży i walutę (widoczne tylko dla Ciebie), cenę sprzedaży kup teraz i walutę a także wybierz kategorię, w której ma być widoczne Twoje ogłoszenie, podaj markę oraz stanu przedmiotu. Nieobowiązkowym polem do uzupełnienia w poście sprzedażowym jest opis ale pamiętaj, że im więcej informacji podasz w swoim ogłoszeniu tym większa szansa na powodzenie transakcji! Wszystkie posty sprzedażowe są oznaczone w górnej części zdjęcia głównego fioletową etykietą.
  8. Gotowe! Teraz czekaj na wiadomość od potencjalnego kupca. Powodzenia!

Więcej

https://www.less.today/

FAQ – LESS_

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments