Messenger to jeden z najbardziej popularnych komunikatorów, za pomocą którego możemy rozmawiać ze znajomymi i rodziną. Działa jak przesyłanie SMS-ów, ale nie trzeba płacić za każdą wiadomość ponieważ wykorzystywana jest transmisja danych. Można wymieniać się zdjęciami, filmami, naklejkami, dźwiękiem i różnymi plikami.

UWAGA! OD 27 GRUDNIA 2019 ROKU NIE MOŻNA JUŻ ZAŁOŻYĆ KONTA NA MESSENGERZE BEZ KONTA NA FACEBOOKU! Artykuł jednak zostawiamy – może kiedyś twórcy Facebooka wrócą do pomysłu odrębnej  aplikacji Messengera.

JEŚLI ZAŁOŻYŁEŚ/ZAŁOŻYŁAŚ KONTO NA FACEBOOKU NIE MUSISZ GO CAŁKOWICIE USUWAĆ. MOŻESZ JE DEZAKTYWOWAĆ (TYMCZASOWO ZAWIESIĆ)! WÓWCZAS NADAL MOŻNA KORZYSTAĆ Z APLIKACJI MESSENGER. Więcej info znajdziesz w naszej instrukcji: https://jaklatwo.pl/jak-latwo-usunac-konto-w-mobilnej-aplikacji-facebooka/ oraz filmiku na YouTube https://youtu.be/1p-D42O5sR0

Od dłuższego już czasu można korzystać z komunikatora wskazując wyłącznie swój numer telefonu komórkowego. Jest to duże ułatwienie dla szerokiego grona osób (w końcu nie każdy chce mieć profil na Facebooku!

Wraz z aktualizacją Messengera zmienił się sposób zakładania konta. W tym momencie na ekranie powitalnym nie znajdziemy opcji „Nie mam konta na Facebooku”. Teraz od razu trzeba podać numer telefonu i inne dane potrzebne do rejestracji. Te wszystkie kroki nie poskutkują utworzeniem konta na Facebooku. Jesteś ciekawy jak to teraz wygląda? Koniecznie przeczytaj nasz wpis do samego końca.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu „Messenger”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom komunikator.
  2. Nie przestrasz się kolorów, które są identyczne jak te na Facebooku! Zostaniesz przeniesiony na stronę internetową. Podaj imię i nazwisko, datę urodzenia, hasło (musi składać się z co najmniej 6 znaków), numer telefonu oraz płeć. Wszystkie te kroki nie poskutkują utworzeniem konta na Facebooku! Kliknij na przycisk „Zarejestruj się”.
  3. Wpisz 5-cyfrowy kod weryfikacyjny, który otrzymasz na numer telefonu podany w trakcie rejestracji. Zatwierdź klikając na przycisk „Potwierdź”.
  4. Aby być łatwiej rozpoznawalnym, dodaj swoje zdjęcie profilowe. Możesz także zsynchronizować swoje kontakty bądź pominąć ten krok i zrobić to później.
  5. Gotowe! Zostaniesz przeniesiony do aplikacji Messenger bez konta na Facebooku. Jeśli chcesz korzystać z Facebooka musisz pobrać odrębną aplikację.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA POJAWIAJĄCE SIĘ W KOMENTARZACH POD WPISAMI

(#368)the action attempted has been deemed abusive or is otherwise disallowed. Taka informacja pojawia się w Messengerze gdy chce wysłać łapkę na powitanie. Co zrobić w takiej sytuacji?

błąd#368 – „Podjęto próbę działania uznaną za obelżywą lub w inny sposób niedozwoloną”. Oznacza to, że Facebook zablokował publikowane treści. Może się to zdarzyć, gdy wysyłasz dużą liczbę podobnych prywatnych wiadomości.

Facebook zablokował przejście do mojej strony oraz usunął post w którym widniał link. Pojawia się informacja że narusza standardy społeczności. Jak długo trwa blokada i jak można ją ściągnąć ?

Facebook nie lubi udostępniania na swojej platformie linków zewnętrznych (dotyczy to osi czasu na koncie prywatnym, na fanpage’u, w grupach i w wydarzeniach). Linki do stron www, blogów, sklepów online, YouTube’a to powiedzmy jego „konkurencja”. Facebook nie informuje, jaka ilość linków jest dozwolona. Chodzi o to, aby udostępniać je z umiarem oraz dodawać do linków krótką treść z opisem, czego link dotyczy.
Blokady mogą trwać od kilku godzin do kilkunastu dni. Samodzielnie nie można usunąć takiej blokady. Niestety trzeba czekać.

Zablokowano mi możliwość korzystania z aplikacji Messenger. Po jakim czasie blokada zostanie ściągnięta? 

Na Facebooku obowiązują zasady mające na celu zapobiegania zachowaniom, które mogą zostać uznane za niewłaściwe ( nawet jeśli nie chciałaś zrobić nic złego). Facebook podaje, że blokady mają charakter tymczasowy – mogą trwać od kilku godzin do kilku dni i nie można ich samodzielnie usunąć (z własnego doświadczenia i z informacji uzyskanych od innych osób wiem, że blokady mogą trwać dłużej bo do kilkudziesięciu dni, nawet 3-4 miesiące). Aby uniknąć w przyszłości takich zachowań należy korzystać z funkcji z mniejszą częstotliwością (np. wysyłaj mniej wiadomości, nie odinstalowuj tak często aplikacji Messenger ze swojego telefonu).

Nie mogę wysyłać zaproszeń o grona znajomych. Jak długo będzie trwać blokada?

Pamiętajmy aby wysyłać zaproszenia wyłącznie do tych osób, które znasz osobiście, np. do znajomych, rodziny, współpracowników lub kolegów i koleżanek z klasy. Posługuj się imieniem i nazwiskiem aby inni mogli wiedzieć z kim mają do czynienia. Czasami rozsyłanie dużej ilości wiadomości o jednakowej treści ( np. zaproszenia do różnych gier) może być uznane za spam. Blokada nałożona na Twoje konto może potrwać od kilku godzin do kilkudziesięciu dni, w zależności od sytuacji. Niestety w żadnym wypadku nie możemy znieść tej blokady. Powodem może być np. to, że wcześniejsze zaproszenia pozostały bez reakcji lub zostały oznaczone jako niepożądane.

Czy w momencie założenia profilu na Facebooku pojawia się drugie konto na Messengerze?

Jeżeli podczas zakładania konta na Facebooku użyłaś do rejestracji swojego numeru telefonu, to teoretycznie pierwotne konto na Messengerze (bez Facebooka) mogło połączyć się teraz z Facebookiem.

Po kliknięciu zakładki szukaj wyświetlają się „osoby”, „firmy”, „proponowanie”. Dlaczego w zakładce „osoby” wyświetlają się akurat takie kontakty? Czym to jest spowodowane? 

Ma na to wpływ wiele zmiennych. Są to znajomi, do których ostatnio wysłałaś wiadomość lub z którymi najczęściej się kontaktujesz, to osoby z którymi dzielisz się wspólnymi przyjaciółmi, osoby których profil często przeglądasz (lub ostatnio przeglądałaś). Pojawiają się w tym miejscu te kontakty z którymi dzielisz grupę lub lubisz tę samą stronę lub osoby, które ostatnio polubiły Twoją opublikowaną treść.

Przy próbie zainstalowania Messengera na ekranie telefonu pojawia się komunikat: Error #100 The parameter family_device_id is required? Nie można dokończyć procesu zakładania konta. Co to oznacza?

Założyłam konto na Messenger. Niestety już pierwszego dnia zostałam zablokowana, właściwie nie wiem, dlaczego. Gdy moje konto było weryfikowane (nie dostałam informacji jak długo to potrwa) co jakiś czas sprawdzałam, czy już działa i przez to zostałam zablokowana tymczasowo. Jak długo może trwać blokada?

Niestety Facebook rządzi się swoimi prawami. Wiele osób, które miało podobny problem bądź którym Facebook całkowicie wyłączył konto, otrzymywało po długim czasie wiadomość mailową od obsługi serwisu, w której tłumaczyli, że konto zostało zablokowane lub usunięte z powodu naruszenia standardów społeczności Facebooka. Może to być działanie pewnego algorytmu. Czasami Facebooku uznaje, że ktoś wstawia treści niezgodne z zasadami prywatności i blokuje dostęp do konta na kilkanaście dni (czasami czas wydłuża się do miesiąca). Innym razem serwis nakłada blokadę kliku dniową jeśli uzna, że wysłane treści to spam. Niestety na ten moment ciężko znaleźć jedną słuszną odpowiedź.

Błąd ten oznacza, że wymagany jest identyfikator urządzenia z rodziny parametrów. Należy odinstalować program i zainstalować starszą wersję Messengera. Więcej na ten temat znajdziesz w naszym artykule, klikając w LINK.

Jaki jest status wysłanej wiadomości?

Przy wiadomościach przekazywanych za pomocą aplikacji Messenger, pojawiają się ikony powiadomień, mówiące nam o tym czy wiadomość została wysłana, dostarczona czy też przeczytana:

  •   puste kółeczko oznacza, że wiadomość jest w trakcie wysyłania,
  •  kółeczko z „ptaszkiem” w środku oznacza, że wiadomość została wysłana,
  •  niebieskie kółeczko z „ptaszkiem” w środku oznacza, że wiadomość została dostarczona,
  •  kółeczko z miniaturką zdjęcia osoby do której pisałeś oznacza, że wiadomość została odczytana.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
144 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
1 rok temu

nie pamietam ani loginu ani hasła do fecebooka ani messengera, nie mogę sie nigdzie zalogowac

Jan
Jan
Odpowiedz do  Piotr
1 rok temu

poproś o wysłanie ci na maila przypomnienia hasła

magda
magda
Odpowiedz do  Jan
1 rok temu

przesyłają haslo, ale po weryfikacji kodu i zmianie hasła, „nowe hasło” mi odrzuca;/ czy ktos wie jak to roziwazac?;/

Dorota
Dorota
Odpowiedz do  magda
1 rok temu

mam to samo dokładnie. zastanawiam się czy to nie kwestia tego że cały czas pozostaję zalogowana starym hasłem na telefonie podczas gdy próbuje zmienić hasło na komputerze. Boję się wylogowac na telefonie bo obawiam się że strace wszystko…

Klaudia
Klaudia
1 rok temu

Witam, próbuję założyć messengera, ale po wpisaniu nr telefonu i przepisaniu kodu wyskakuje komunikat „nieprawidłowy numer telefonu”. Numer jest nowy, z pewnością nie był użyty do innego konta. Kierunkowy jest prawidłowy.
Pozdrawiam

Administrator
Odpowiedz do  Klaudia
1 rok temu

cześć Klaudia, dziwne… wyślij nam numer telefonu, który próbujesz zarejestrować w wiadomości na facebooku lub mailem, korzystając z formularza w sekcji MAM PYTANIE – sprawdzimy 🙂

Piotr
Piotr
Odpowiedz do  Administrator
1 rok temu

Witam mam problem z odzyskaniem konta na messengerze ,mam założony na numer telefonu i nie mogę odblokować .podaje wszystkie dane i proszę o pilny kontakt w tej sprawie .

Piotr Babicz
667825861
piotrek7748@gmail.com

Darek
Darek
Odpowiedz do  Kamila
8 miesięcy temu

Droga Pani Kamilo proszę o odpowiedź w mojej sprawie. Kilka dni temu wysłałem do Was informację że mam problem z odzyskaniem konta na mesengerze bez fb załozonym na numer tel. Proszę o pomoc, zależy mi bo mam tam kontakty oraz zdjęcia.

Małgorzta
Małgorzta
Odpowiedz do  Administrator
10 miesięcy temu

Mam podobnie nie mogę zmienić hasła na nowe bo stare umknęło po otrzymaniu kodu wpisuje nowe hasło i koniec nic nie działa, już raz straciłam knoto

Daniel
Daniel
Odpowiedz do  Administrator
9 miesięcy temu

Witam usunołem konto na fb całkowite usunięcie ma nastąpić 1.12.19r. Fb no i wraz z tym nie mam Messengera
prubuje zainstalować od nowa Messengera bo tylko z tego chce korzystać ale i tak mnie łączy zaraz do fb a jesli wpisuje numer telefonu to wyskakuje błędny numer telefonu
Nie mam pojęcia co mam robić

Mateusz
Mateusz
1 rok temu

Witam, mój ojciec ma problem z messengerem – miał konto (bez facebooka) i jakimś sposobem usunął aplikację. Potem zainstalował na nowo ale już inne konto, potem znowu to samo, czyli ma 3 konta, a chciałby wrócić do pierwszego – wiadomo – wiadomości, przesłane zdjęcia itd. Jak to zrobić???

Martyna
Martyna
1 rok temu

Witam, mam konto na mesengerze bez Facebooka. Chciałabym wiedzieć moje dane, żeby się zalogować na inny telefon (numer telefonu, hasło). Gdzie to można znaleźć?

Dorota
Dorota
1 rok temu

Próbuję odzyskac hasło do facebooka, wpisuję przesłany na maila kod weryfikacyjny, potem nowe hasło i na tym etapie mnie wywala już po raz 10 – co robić?

Anna
Anna
1 rok temu

Hej, mam problem otóż moja mama wcześniej miała konto na messangerze bez FB po jakimś czasie zalozylam jej konto na FB. Konto FB połączyło się z messangerze tworząc nowe na tym samym nr. Wszytskie wiadomości zzniknely. Jak wrócić do starego konta na messangerze. Dodam że do weryfikacji obu kont był ten sam nr :/ dodając „zapomniałem hasła ” odnosi się do nowego konta, nie starego.

Hanna
Hanna
Odpowiedz do  Anna
1 rok temu

Zmienil haslo na profilu na fb I spowrotem zaloguj sie na konto messengera na telefonie. Ja tak zrobilam I dziala. Zamknelam profile na fb . Generalnie to chcialam polaczyc messengera z nowym profilem ale nie jest to mozliwe niestety.

Alicja
Alicja
1 rok temu

A ja też mam problem. Ponoc da się dodać zdjęcie profilowe na mesengerze bez fb. Ale czy ktos mi powie jak to zrobić?

Aga
Aga
Odpowiedz do  Kamila
1 rok temu

Też mam ten problem, u mnie nie ma opcji edycji

Pawel
Pawel
1 rok temu

Witam mam problem z odzyskaniem konta na messengerze ,mam założony na numer telefonu i nie mogę odblokować .
resetuje hasło dostaje nr wpisuje go i dalej hasło jest nieprawidłowe
podaje wszystkie dane i proszę o pilny kontakt w tej sprawie .
pawelpocztaxl@wp.pl

Agnieszka
Agnieszka
Odpowiedz do  Pawel
1 miesiąc temu

Witam mam taki sam problem jak pani Danuta konto Messenger założone w 2018 bez fb .przypadkowo Messenger odinstalowalam i teraz niestety nie nie moge odzyskac a jest mi bardzo potrzebne wazne dane itp nie chce zakladac fb chce odzyskac stare konto na nr telefonu .agaamber@ wp.pl prosze o pomoc kwestia zapomnialam hasla przerabiana wg wskazówek nic nie daje .pozdrawiam

Danuta
Danuta
1 rok temu

Mam telefon komórkowy Huawei na kartę i teraz mam pytanie czy jak rozmawiam na mesendrzer to pobiera mi pieniążki z karty?

Wiola
Wiola
11 miesięcy temu

Jak sprawdzić z jakim kontaktem z telefonu jest dodany kontakt na messangerze bez użycia fb? Mam dodane nowe kontakty, niestety nie wiem z których kontaktów telefonicznych

Wojtek
Odpowiedz do  Wiola
11 miesięcy temu

Wiola, klikasz na zdjęciu znajomego i w prawym górnym rogu nowego ekranu wybierasz opcję „Informacje” (sygnalizowana przez dużą literę „I”). Uwaga: numer będzie widoczny wyłącznie gdy właściciel zgodził się na jego udostępnienie! pozdr

Aneta
Aneta
10 miesięcy temu

Mimo wyłączenia automatycznego zapisywania zdjęć z messangera on nadal zapisuje i każde zdjęcie jest w telefonie.

Agneiszka
Agneiszka
10 miesięcy temu

HELP! Hej mojej córce nie wiadomo dlaczego zostało zablokowane konto na messengerze i nie pamiętamy numeru tel na jaki było rejestrowane bez konta facebook. Została też wylogowana w aplikacji. Jak odzyskać konto gdy nie pamiętamy numeru tel (być może to była jakaś karta bez abonamentu), a brak konta na facebooku?

Aga
Aga
Odpowiedz do  Kamila
10 miesięcy temu

Kamila wielkie dzięki za pomoc, będę próbować, sporo napisałaś, może się uda. Córa załamana. Pozdrawiam

Joanna
Joanna
10 miesięcy temu

Witam
Proszę o pomoc w takiej kwestii.
Zainstalowałam Messengera na telefonie Samsung S10 (nie posiadam Facebooka). Po instalacji były widoczne kontakty z telefonu (nie musiałam nikogo dodawać), teraz zniknęły i zakładka w Messenger „wszyscy ludzie” jest pusta.
Odinstalowałam aplikację i zainstalowałam ponownie – bez zmian. Przesyłanie kontaktów włączone, synchronizacja w telefonie również.
Będę wdzięczna za pomoc, bo już nie mam pomysłów.

Monika
Monika
10 miesięcy temu

Nie mogę zaznaczyć zgody na ostatniej stronie instalacji programu. Obraz jest rozciagniety i nie widać tego okienka

Marzena
Marzena
10 miesięcy temu

Witam, założyłam Messengera na numer telefonu a mam też fikcyjnego fb gdzie podałam mój numer telefonu i tamten Messenger mi zniknął.pojawia się tylko Messenger z fb , mimo tego że z fb usunęłam już numer telefonu. Aplikacje odinstalowalam i ponownie zainstalowalam.Chcialam ponownie sie zalogowac pisze że pod tym numerm nie na konta a gdy chce dodac nowe konto (bo mozna miec do 5 kont) pokazuje mi to samo konto Z fb. Czy da sie powrócić do tego konta bez fb?Czy odczekanie jakiś czas coś da czy konto już straciłam na zawsze?

Admara
Admara
Odpowiedz do  Marzena
9 miesięcy temu

Miałam podobnie, że numer telefonu i hasło łączyło mi z kontem z FB, a mój messenger bez FB przepadł, usuń numer telefonu z FB, zmień hasło, wyloguj się, potem zresetuj messenger, wyczyść dane lub zainstaluj na nowo, i wpsując numer telefonu podaj hasło którego używałaś do logowania się do tego starego messengera, chodzi o to żeby konta nie były w żaden sposób połączone czy przez numer czy hasło, dlatego musisz pozmieniać na FB.

Mam nadzieję, że zadziała

Piotr
Piotr
10 miesięcy temu

Mam mesengera bez fb. Czy to znaczy ze nie mogę wystawiać relacji dnia ? A jak założę fb to będę musiał mieć Nowego mesengera czy da się jakoś połączyć już z istniejącym?

Bogusława
Bogusława
10 miesięcy temu

Witam. Posiadam messeneger bez fb i na nowym telefonie nie mogę się zalogować przez numer telefonu dlaczego?

Kuba
Kuba
10 miesięcy temu

Mam Messenger bez fb. I mam problem z zalogowaniem się. Kiedy wpisuje kod z SMS-a wskakuje komunikat Wygląda na to, że próbowałeś(aś) zbyt często używać tej funkcji. Zablokowano ci możliwość korzystania z niej.
Wiem że spowodowane jest to zbyt częstymi proźbami o wysłanie tego SMS-a. Mam pytanie co zrobić. Czekać? Ile to potrwa?

Patrycja
Patrycja
10 miesięcy temu

Witam mam problem z odzyskaniem konta mojej mamy na messengerze. Konto ma zalozone na numer telefonu i nie mogę go odblokować .
resetuje hasło dostaje nr sms-em wpisuje go, robie nowe hasło i dalej hasło jest nieprawidłowe. Proszę o pomoc w mailu, z góry dziękuję pozdrawiam.

Elzbieta Olek
Elzbieta Olek
10 miesięcy temu

Mam problem nie mogę dodać zdjęcia profilowego na mesengerze nie mam konta na fecebooka, nie mam edytuj pod miejscem na zdjęcie
Bardzo proszę o jakąś informację, moj telefon to Samsung J6.Dziekuje za pomoc😊

Elzbieta Olek
Elzbieta Olek
Odpowiedz do  Kamila
10 miesięcy temu

Zaktualizowalam i dalej nie da się, jeszcze raz dziękuję i liczę na pomoc.😊

Karolina
Karolina
10 miesięcy temu

Mam messengera bez facebooka chcialabym skasowac to konto calkiem zeby nikt nie mogl tam pisac ani mnie wyszukiwac, jak to zrobic?

Aska
Aska
9 miesięcy temu

Wszystko pieknie, ladnie….. Jednak mam problem. Kiedys mialam messenger bez FB, ale zachcialo mi sie zalozyc konto I szlag trafil mi messenger. Zamknelam konto, ale I tak nie odzyskalam starego messengers I tego wszystkiego, co tam mialam:(. Totalna zalamka. Jak odzyskac stary messenger?! Pls bardzo o pomoc.

Admara
Admara
Odpowiedz do  Aska
9 miesięcy temu

żeby dostać się do starego messengera sprzed facebooka, skasuj swój numer telefonu z FB, najlepiej zmień hasło na inne, potem zainstaluj na nowo messenger, podaj numer i stare hasło do starego messengera, wtedy będą się różniły z tym od FB i Cię zaloguje do niego,

Marcelina
9 miesięcy temu

Ja nie mogę pisać wiadomości na mesenger

Marcelina Slifierz
9 miesięcy temu

Jak ja chcę coś napisać to piszą że ,, wystąpił błąd”. pomóżcie proszę

Natalia
Natalia
9 miesięcy temu

Witam. mam problem. Dziś zmieniłam telefon. Dosyć długo miałam problem z zalogowaniem non stop występował błąd hasła po resetowaniu. W końcu się udało. Ale to nie jest te konto. Bo jak ktoś coś do mnie piszę mając tamten kontakt to występuje mu błąd. Chyba tamte konto na starym telefonie jest nie aktywne a teraz mam drugie proszę o pomoc

Admara
Admara
Odpowiedz do  Natalia
9 miesięcy temu

Jeśli konta są połączone i zalogowało Cię na to stare, to zmień hasło na tym starym koncie i wyloguj sie/np. wyczyść dane aplikacji lub przeinstaluj i wtedy z numeru telefonu zaloguj się do konta podając numer i stare hasło które miałaś do tego nowego konta,
Jeśli masz dwa konta i hasła są takie same to łączy z tym starym, a jak hasła będą się różnić to zaloguje Cię do tego nowego. przynajmniej u mnie tak było

KRZYSZTOF
KRZYSZTOF
9 miesięcy temu

Witam mam problem z zalogowaniem się do Messengera, zmieniłem telefon i mam teraz problem. Nie mam Facebooka tylko sam Messenger. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam Krzysztof

Gosia
Gosia
9 miesięcy temu

Witam. Próbuje utworzyć nowe konto na messengerze bez facebooka. Po wypełnieniu danych, kiedy przyciskam „Utwórz konto” pojawia mi się informacja (#100) invalid parameter. Co mogę zrobić? Próbowałam odinstalować i zainstalować nowego messengera, ale to nic nie dało.

Dominik
Dominik
Odpowiedz do  Gosia
9 miesięcy temu

Witam.Mam ten sam kłopot i nie mogę założyć konta ani dojść czemu tak się dzieje.
Kto pomoże wyjaśnić te sprawę?

Tomek
Tomek
Odpowiedz do  Dominik
9 miesięcy temu

Dołączę się do kolegów, niestety ten sam problem, nigdzie nie mogę znaleźć pomocy.

Tomek
Tomek
Odpowiedz do  Kamila
9 miesięcy temu

Witam, jak koleżanka powyżej opisała, przy klikaniu w,, utwórz konto” pojawia się błąd #100 invalid parameter

Edward
Edward
9 miesięcy temu

ok na telefonie mam a jak zalogować się na kompie bez facebook

Piotr
Piotr
9 miesięcy temu

dzien dobry – zminilem numer telefonu i chcialbym konta messengera podpiac pod nowy numer telefonu [konto bez FB] – stary numer zostanie wylaczony za okolo 2 tygodnie – cvzy da sie tam zrobic ?
skad pytanie – znam osobe ktora zminila numer – i uzywala aplikacji na srym az tu nagle ktos dostal po roku ten numer i „odebral konto” ….. pozdrawiam

Joanna
Joanna
9 miesięcy temu

Próbuję córce założyć messenger. Zainstalowałam, tworzę nowe czyli podaję nr tel imię nazwisko i wyskakuje mi jakieś inne konto tzn zapytanie czy to ty, wciskam, że nie i wyskakuje wiadomość, że parametr jest zły.
Jak to rozwiązać?

Joanna
Joanna
Odpowiedz do  Kamila
9 miesięcy temu

Nie mogłam tego zrobić, ale udało mi się założyć jej konto przez mój telefon. Pewnie coś w ustawieniach miała,że nie chciało przejść.

irena
irena
Odpowiedz do  Kamila
9 miesięcy temu

Gdy tak zrobułam, pokazal siękomunikat „ta wersja nie jest juz dostepna” Zaktualizuj aplikację Messenger.

Kasia
Kasia
Odpowiedz do  irena
8 miesięcy temu

U mnie żadne z powyższych nie działa niestety a przed restartem fabrycznym działało

Monika
Monika
9 miesięcy temu

Witam
Problem w tym, że gdy dziś zainstalowałam Mess na nowym telefonie….to aplikacja już nie pyta czy mam konto czy nie, tylko od razu żąda hasła. A ja korzystam z Messa bez konta i nie mam do niego hasła.
Proszę o jakąś podpowiedź.

Basia
Basia
9 miesięcy temu

Witam,

ja mam na tel. messenger bez fb. Po założeniu konta na FB czasami przełączam użytkownika. Ale dzisiaj coś nie wyszło i teraz jak próbuję przełączyć na konto bez FB to otrzymuję komunikat, że nie mogę zalogować się do facebook, bo to konto nie ma takich uprawnień. Nie pomaga zmiana haseł. odinstalowanie i wylogowanie ze wszystkich urządzeń albo robię coś w złej kolejności. Co robić?
Dodam, ze konto na FB jest bez nr tel. Natomiast na tym bez FB loguję sie przez nr tel.

Loolka
Loolka
Odpowiedz do  Basia
9 miesięcy temu

Mam ten sam problem…. Podpinam się do pytania

Marzena
Marzena
Odpowiedz do  Loolka
9 miesięcy temu

Właśnie u mnie było to samo i od kilku dni nie mogę zalogować się do tego konta połączonego tylko z numerem telefonu:/

Marzena
Marzena
9 miesięcy temu

Witam mam problem z odzyskaniem konta na messengerze ,mam założony na numer telefonu i nie mogę odblokować .podaje wszystkie dane i proszę o pilny kontakt w tej sprawie. . marzena.natka@gmail.com

Patrycja
Patrycja
9 miesięcy temu

Witam.chcialam założyć synowi konto messengera ale bez konta na FB.wszysko niby łatwe ale zaraz po otwarciu aplikacji Messenger nie pojawia mi się okienko z możliwością wyboru mam konto na FB/nie mam konta na FB odrazu mam okienko zaloguj się bądź zalurz nowe konto w następnych krokach również nie wyskakuje takie zapytanie a jest to ważne ponieważ nie mogę dokończyć zakładania konta i wylogowuje mnie z automatu na ostatnim etapie

Mariola
Mariola
9 miesięcy temu

Witam. Mam problem z zalogowaniem się do konta swojego na Messengerze. Problem jest w tym, że miałam kiedyś konto przypisane do mojego numeru. Później założyłam drugie na ten sam numer. Używałam przez kilka miesięcy. Teraz się wylogowalam i już koniec. Zalogowanie jest nie możliwe dla tego typu konta. Nic nie zmieniłam. Proszę o pomoc.

NICOLA
NICOLA
9 miesięcy temu

Witam zainstalowałem córce messenger wszystko poszło ok ale nie pisało że mam dodać zdjęcie to raz a droga sprawa nie przekierowalo mnie do aplikacji messenger aby mogła z niego korzystać. Nie mogę się wg zalogować na messenger bo pisze ze błędne hasło więc naciskam na nie pamiętam hasła dostaje kod wpisuje nowe i się loguje ale dalej mi wyskakuje nie prawidłowe hasło. Co mam zrobić bo już nie mam pomysłów ko

Barbara
Barbara
9 miesięcy temu

Witam mam problem z Messengerem bez Facebook. Jakimś dziwnym trafem odinstalowałem aplikację a potem ją zainstalowałam. Ale okazało się że nie pamiętam hasła. Gdy wpisuję numer telefonu i nie pamiętam hasła pojawia mi się informacja #2 service temporarily unavailable. Trwa to już 5 dni. Proszę o pomoc.

KInga
KInga
9 miesięcy temu

Mam problem, że za każdym razem kiedy próbuję się zalogować na messengera wyświetla mi się komunikat:
Nie możesz zalogować się na FAceboka korzystając z tego typu kont, ponieważ wystepują na nich ograniczenia. Ktoś wie jak odzyskać to konto??

Paweł
Paweł
Odpowiedz do  KInga
9 miesięcy temu

Dokładnie ta sama sytuacja…

Paweł
Paweł
Odpowiedz do  Paweł
9 miesięcy temu

Mam rozwiązanie.
1. Instalacja Messenger Lite i normalne logowanie – telefon (z +48) plus hasło.
2. Wszystko działa.
I tyle.
Dodatkowo spróbowałem zalogować się na standardowy Messenger i wówczas poszło bez żadnego problemu.

Justyna
Justyna
Odpowiedz do  KInga
9 miesięcy temu

U mnie również, proszę o pomoc

Adam
Adam
9 miesięcy temu

Witam.
Próbuje odzyskać konto syna, ponieważ pożyczył Żonie telefon i przełączaliśmy konto. Teraz chcemy spowrotem na konto syna i pisze, że nie można zalogować się na tego typu konto.. również ja pró owalem odzyskać swoje konto nie używane ok 6 m-cy i pisze to samo.

Martyna
Martyna
9 miesięcy temu

Witam, ja też mam problem – po zmianie telefonu logując się do aplikacji mesenger (nie mam fb tylko mesenger), podając nr tel i hasło loguje mnie i automatycznie wylogowuje pokazując komunikat: nie możesz zalogować się do facebooka korzystając z tego typu konta w związku z ograniczeniami występującymi dla tego typu konta. Co robić?

wiktor
wiktor
Odpowiedz do  Martyna
9 miesięcy temu

pojawiło mi się to dziś identycznie

Piotr
Piotr
Odpowiedz do  Martyna
9 miesięcy temu

U mnie to samo.

Piotr
Piotr
Odpowiedz do  Piotr
9 miesięcy temu

Po zmianie telefonu nie mogę zalogować się do messenger (nie mam fb) po wpisaniu loginu i hasła wyświetla się komunikat: nie możesz zalogować się do facebooka korzystając z tego typu konta w związku z ograniczeniami występującymi dla tego typu konta. Na starym telefonie mess ciągle działa. Nie chcę się wylogowywać bo może być to samo. Zainstalowałem sobie messenger lite na nowym telefonie i bez problemu się zalogowałem i działa.
Wie ktoś może o co z tym chodzi?

JOANNA
JOANNA
9 miesięcy temu

Witam mam problem z odzyskaniem konta na messengerze ,mam założony na numer telefonu i nie mogę odblokować .podaje wszystkie dane i proszę o pilny kontakt w tej sprawie. . Nie posiadam konta na Facebooku.

JOANNA
JOANNA
Odpowiedz do  Kamila
9 miesięcy temu

Mogę przesłać screena komunikatu emailem. Proszę

Ewelina
Ewelina
9 miesięcy temu

Witam
Mam messengera bez fcb i po zmianie aparatu tel nie mogę się zalogować na mesendzerze, wpisuje normalnie nr tel hasło i wychodzi komunikat że za dużo razy była próba logowania. Proszę o pomoc

Grzegorz
Grzegorz
8 miesięcy temu

Niestety sposób nieaktualny

Małgorzata
Małgorzata
8 miesięcy temu

Ściągam aplikacje Messenger, ale nie mam opcji korzystania bez Facebooka…

Darek
Darek
8 miesięcy temu

Pani Kamilo piszę drugi raz dzisiaj bo wcześniejszej wiadomości nawet nie widze gdzie się zamieściła. Proszę o pomoc w sprawie odzyskania konta mesengera załozonego na numer telefonu bez fb. Jest jakaś blokada która uniemożliwia mi zalogowanie. Bardzo proszę o pomoc

Małgorzata
Małgorzata
Odpowiedz do  Kamila
8 miesięcy temu

Poprosze o pomoc ten sam problem

Michał
Michał
8 miesięcy temu

Ja z kolei mam takie pytanie :

Co w sytuacji, gdy założyłem konto na messengerze z numerem, którego przestałem używać i który to po pewnym czasie staje się nieaktywny, potem trafia do puli numerów wolnych, następnie ktoś ten numer otrzymuje ze starteru lub w salonie. Czy taki profil jest dalej aktywny, a nowy właściciel numeru może zalogować się bez problemu na to konto ? Co robić w takim przypadku ?

Pozdrawiam.

Gość 1
Gość 1
8 miesięcy temu

Witam mam problem z zalogowaniem się do Messengera, zmieniłam telefon i mam teraz problem. Nie mam Facebooka tylko sam Messenger. pomimo odinstalowania messengera ze starego telegonu pojawia się komunikat
service temporarily unavailable (2)
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

brn
brn
Odpowiedz do  Gość 1
8 miesięcy temu

mam to samo…
HELP US

Gość 1
Gość 1
8 miesięcy temu

po zmianie telefonu na nowy nie mogę zalogować się do konta na messenger (bez Fb)
Po próbie logowania oraz potwierdzeniu ze to nadal jest mój numer telefonu pojawia się komunikat
Service temporarilyly unavailable (2)

Mirella Kozarzewska
Mirella Kozarzewska
8 miesięcy temu

(#368)the action attempted has been deemed abusive or is otherwise disallowed
to mi wyskakuje w messengerze gdy chce wysłac łapke na powitanie.bardzo prosze o pomoc jest to messenger bez fb
a i mam 2 nr tel w smartfonie

Wczasy Fitness-Monika Lipska
Odpowiedz do  Kamila
3 miesięcy temu

Mam ten sam problem, wysyłałam filmiki z ćwiczeniami dla znajomych. Po jakimś czasie wyskoczyło mi #368.
Obiecałam, że Wyślę wszystkim. Proszę o pomoc.

brn
brn
8 miesięcy temu

kiedy chce się zalogować wprowadzam swój numer telefonu i hasło
po czym messenger stwierdza ze logowalem sie z innego telefonu na ten numer i wymaga aktualizacji lub potwierdzenia
kiedy wprowadzam państwo i numer
i jakimś cudem uzyska kod
nie przychodzi mi nawet cień smsa
a jezeli na samym początku weryfikacji wprowadzę numer telefonu ze spacjami wyświetla sie komunikat service temporarily unavailable