Strona główna telefon android Jak łatwo podejrzeć hasło do Facebooka na telefonie z Android?

Jak łatwo podejrzeć hasło do Facebooka na telefonie z Android?

6
11802

Zapomniałeś hasła do Facebooka? Nie wpadaj w panikę. Nie musisz go od razu resetować i zmieniać. Sprawdź najpierw przeglądarkę Google Chrome. Może ona zapamiętywać Twoje hasła do różnych stron internetowych. Dzięki temu szybciej i łatwiej zalogujesz się do profili na różnych portalach społecznościowych. Zatem jeśli jesteś ciekawy jak łatwo wyświetlić hasło do Facebooka korzystając z telefonu, to dzisiejsza krótka instrukcja krok po kroku może okazać się pomocna. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwieramy przeglądarkę internetową Google Chrom na swoim telefonie z Android.
  2. Klikamy na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie z listy menu wybieramy kategorię „Ustawienia”.
  3. W obszarze ustawień podstawowych wybieramy opcję „Hasła”.
  4. Wyświetlą nam się wszystkie hasła i loginy, które są przechowywane w pamięci naszej przeglądarki internetowej. Jeśli mamy dużo różnych haseł, to możemy kliknąć na ikonę lupki i w polu wyszukiwania wpisać „Facebook”.
  5. Klikamy na zakładkę z Facebookiem. Pojawi nam się nowa plansza z zapisanym hasłem wraz z nazwą witryny, której dotyczy a także z nazwą użytkownika (najczęściej jest to adres e-mail). Hasło to jest wykropkowane. Jeśli chcemy je zobaczyć, wystarczy kliknąć na ikonę oka. UWAGA! Aby móc wyświetlić lub skopiować hasło trzeba mieć ustawioną blokadę ekranu. O tym jak to zrobić dowiesz się czytając nasz artykuł Jak łatwo ustawić blokadę ekranu na telefonie Huawei? oraz Jak łatwo ustawić automatyczną blokadę ekranu?

Więcej

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-wyswietlic-zapisane-hasla-korzystajac-z-przegladarki-internetowej-google-chrome/

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sandra
Sandra
6 miesięcy temu

Witam czy może ktoś mi pomóc w odzyskaniu konta na FB.nie logowalam się na nie przez ponad 5 miesięcy hasła zapomniałam.niemoge zresetować gdyż nie mam już dostępu do nr telefonu i e- maila.czy może mi ktoś pomóc

Aldona
Aldona
1 rok temu

hej mam problem duzy ktos mi zmienil haslo na fb a ja go nie znam wszystko co tu pisze sprawdzilam nic nie dziala co mam zrobic

yusta
yusta
1 rok temu

Na szczęście jak korzystam z UseCrypt Messenger, bezpiecznego szyfrowanego komunikatora https://usecryptmessenger.com/plus/ który informuje mnie także, czy na telefonie nie zostało zainstalowane złośliwe oprogramowanie.

hoketus
hoketus
1 rok temu

Wszyscy piszą to samo: otwórz przeglądarkę chrome na telefonie. No ale jak od jakiegoś czasu używam aplikacji facebook i chrome nic nie ma do niego i używając tej aplikacji zmieniłem hasło, że na chrome jest tylko stare to już nikt taki mądry nie jest by coś poradzić