Zapomniałeś hasła do Facebooka? Nie wpadaj w panikę. Nie musisz go od razu resetować i zmieniać. Sprawdź najpierw przeglądarkę Google Chrome. Może ona zapamiętywać Twoje hasła do różnych stron internetowych. Dzięki temu szybciej i łatwiej zalogujesz się do profili na różnych portalach społecznościowych. Zatem jeśli jesteś ciekawy jak łatwo wyświetlić hasło do Facebooka korzystając z telefonu, to dzisiejsza krótka instrukcja krok po kroku może okazać się pomocna. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwieramy przeglądarkę internetową Google Chrom na swoim telefonie z Android.
  2. Klikamy na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie z listy menu wybieramy kategorię „Ustawienia”.
  3. W obszarze ustawień podstawowych wybieramy opcję „Hasła”.
  4. Wyświetlą nam się wszystkie hasła i loginy, które są przechowywane w pamięci naszej przeglądarki internetowej. Jeśli mamy dużo różnych haseł, to możemy kliknąć na ikonę lupki i w polu wyszukiwania wpisać „Facebook”.
  5. Klikamy na zakładkę z Facebookiem. Pojawi nam się nowa plansza z zapisanym hasłem wraz z nazwą witryny, której dotyczy a także z nazwą użytkownika (najczęściej jest to adres e-mail). Hasło to jest wykropkowane. Jeśli chcemy je zobaczyć, wystarczy kliknąć na ikonę oka. UWAGA! Aby móc wyświetlić lub skopiować hasło trzeba mieć ustawioną blokadę ekranu. O tym jak to zrobić dowiesz się czytając nasz artykuł Jak łatwo ustawić blokadę ekranu na telefonie Huawei? oraz Jak łatwo ustawić automatyczną blokadę ekranu?

 

Więcej

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-wyswietlic-zapisane-hasla-korzystajac-z-przegladarki-internetowej-google-chrome/

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments