android telefon

W swoich telefonach przechowujemy mnóstwo poufnych informacji. Bez ochrony swojego smartfona, możesz stracić wszystkie dane, jeśli znajdzie się on w niepowołanych rękach. Jednym z elementów poprawiających bezpieczeństwo Twojego telefonu jest blokada ekranu. Jeśli jeszcze jej nie ustawiłeś możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu: Jak łatwo ustawić blokadę ekranu za pomocą symbolu na telefonie z systemem Android? Ale jeżeli zabezpieczyłeś swój telefon a teraz chciałbyś określić po jakim czasie ma się uaktywnić automatyczna blokada ekranu to dzisiejszy artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie. Sam zobacz jakie to łatwe!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji musimy znaleźć ikonę „Ustawienia”. Następnie przejdź do kategorii „Ekran blokady i zabezpieczenia”.
  2. Ustaw funkcje bezpiecznej blokady ( takie jak np. Automatyczna blokada).
  3. Kliknij na „Zablokuj automatycznie” a następnie zdecyduj po jakim czasie Twój telefon zostanie zablokowany. Jeżeli wybierzesz opcję „Natychmiast” to ekran będzie blokował się po automatycznym wyłączeniu telefonu.

Pytania?

Nie możesz sobie poradzić z ustawieniami swojego telefonu? Metoda nie działa? Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments