Jesteś klientem ING Banku Śląskiego? Właśnie zainstalowałeś na swoim telefonie aplikację mobilną i okazuje się, że jest ona w języku obcym? Niestety nie ma możliwości dostosowania języka z poziomu ustawień aplikacji. Moje ING mobile korzysta z ustawień systemowych telefonu do wyboru wersji językowej aplikacji. Oznacza to, że jeśli masz ustawioną angielską wersję androida to aplikacja sama otworzy się właśnie w tym języku. Gdzie zatem szukać rozwiązania. O tym w dzisiejszym artykule. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji uruchamiamy „Ustawienia” (ikona zębatego koła) a następnie przechodzimy do zakładki „System”.
  2. W kategorii „Język i wprowadzanie” wybieramy opcję „Region i języki”.
  3. W pierwszej kategorii od góry czyli „Języki” znajdziemy ustawienia dotyczące systemu operacyjnego telefonu. Jeżeli chcemy zmienić język urządzenia to ta zakładka jest właśnie dla nas Po kliknięciu przycisku „dodaj język” wyświetli się lista języków dostępnych w naszym telefonie. Wybieramy ten odpowiedni dla nas.
  4. Teraz można zainstalować ING mobile. Język można zmienić przed aktywacją aplikacji dlatego też jeśli wcześniej już pobraliśmy program należy go odinstalować i zainstalować ponownie. Przy czym w pierwszej kolejności trzeba wybrać język, zanim przejdzie się do aktywacji aplikacji. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments