snapchat bitmoji

Zainstalowałeś już aplikację Bitmoji na swoim telefonie z Android? Jeżeli nie, możesz to zrobić po lekturze naszego artykułu: Jak łatwo stworzyć własne emotikony za pomocą aplikacji Bitmoji na telefonie z Android? A jeżeli tworzysz już swoje oryginalne emotikony i korzystasz ze Snapchata (jeśli nie kliknij w LINK) to dzisiejszy artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie. Zapraszamy do poniższej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak zaprojektować własne Emoji oparte na Twoim wyglądzie w formie rysunkowej i wykorzystywać je wysyłając Snapy na Snapchacie.

  1. Uruchom aplikację Bitmoji na swoim telefonie. Zaloguj się przez Snapchata. Następnie utwórz Bitmoji aby móc podłączyć do konta na Snapchacie.
  2. Zaznacz płeć (kobieta czy mężczyzna) a następnie stwórz swojego awatara, czyli wirtualny obraz samego siebie. Będziesz mógł wybrać kształt twarzy, kolor włosów, kolor oczu, zarost, a także domyślny strój, jaki Twoja postać będzie nosić. Zatwierdź klikając na ikonę znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu ( na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym).
  3. Połącz Bitmoji ze Snapchatem, klikając na przycisk „Zgoda-połącz”. Gotowe! Możesz zacząć używać swojego Bitmoji jako naklejki w Snapach.
  4. Zrób zdjęcie korzystając ze Snapchata i kliknij w ikonę naklejki aby móc dodać swoje Emoji. Następnie kliknij w ikonę uśmiechniętej buzi i wybierz własną emotikonę, która wyraża różne emocje za pomocą Twojego awatara. Po wybraniu możesz ją wstawić jako naklejkę do swojego Snapa ( zdjęcia). Na koniec wybierz przycisk „Wyślij”.

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z wysyłaniem Emotikonek na Snapchacie, daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments