snapchat telefon aplikacja

Każda chwila jest ulotna. Kilkusekundowe filmiki i zdjęcia, które są widoczne przez chwilę a potem znikają? To właśnie Snapchat. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z tej aplikacji to dobrze trafiłeś. Pokażemy Ci jak łatwo ją zainstalować na telefonie z Android.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację ( na poniższym zrzucie z ekranu zaznaczone czerwonym kółkiem)
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania ( u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Snapchat. Po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, wybieramy opcję „Zainstaluj”
  3. Zostaniesz poproszony o zaznaczenie tych opcji, do których chcesz mieć dostęp w aplikacji Snapchat. Potwierdź klikając „Akceptuję”
  4. Po ukończeniu instalacji i otwarciu aplikacji Snapchat, pojawi się okno dialogowe, w którym zostaniesz poproszony o rozpoczęcie rejestracji.
  5. Podaj swoje imię oraz nazwisko a następnie kliknij „Zarejestruj się i Akceptuj”. Następnie wybierz nazwę użytkownika, którym będziesz się posługiwał.
  6. Wprowadź hasło. Następnie podaj swój adres mailowy.
  7. Wprowadź swój numer telefonu. Aby otrzymać kod weryfikacyjny, kliknij na ikonę 'Wyślij przez SMS”. Wpisz otrzymany kod.
  8. Twoja rejestracja dobiegła końca. Teraz pozostaje Ci już tylko dopracowanie szczegółów dotyczących Twojego konta. Możesz wyszukiwać znajomych już na samym starcie, bądź pominąć ten krok i zrobić to później. Zanim zaczniesz robić pierwsze zdjęcia, zostaniesz poproszony o zezwolenie na dostęp do Twojego położenia, aparatu, kamery czy też mikrofonu. Gotowe! Powodzenia.

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji na swoim telefonie lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments