bitmoji android

Masz dość nudnych i powtarzających się emotikon? Dzięki aplikacji Bitmoji masz możliwość stworzenia własnych Emoji opartych na Twoim wyglądzie i wykorzystać je np. w Snapchacie czy też Messengerze. Nie zwlekaj tylko już dziś zainstaluj na swoim telefonie z Androidem aplikację i zaskocz swoich znajomych unikatowymi emotikonami. Poświęć chwilę a przekonasz się jakie to łatwe.

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ NA TELEFONIE Z ANDROID?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Bitmoji. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”. Zostaniesz poproszony o dodanie opcji płatności. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz jakiegoś zakupu. Oczywiście możesz ten krok pominąć i później wrócić do uzupełnienia danych. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  2. Czas na założenie konta. Możesz zalogować się przez Snapchata ( jeżeli korzystasz z tej aplikacji) lub zarejestrować się za pomocą adresu e-mail. My skupimy się na tej drugiej opcji. Podaj swoją datę urodzin i kliknij „Kontynuuj”..
  3. Wskaż czy jesteś kobietą czy mężczyzną a następnie podaj swoje dane, które są niezbędne do dokończenia procesu rejestracji. Zatwierdź klikając „Zarejestruj się”. Gotowe!

JAK TWORZYĆ WŁASNE EMOTIKONY?

Teraz możesz stworzyć swojego awatara, czyli wirtualny obraz samego siebie. Będziesz mógł wybrać kształt twarzy, kolor włosów, kolor oczu, zarost, a także domyślny strój, jaki Twoja postać będzie nosić.

Będziesz miał dostęp do dużej ilości Emotikonek, które wyrażają różne emocje za pomocą Twojego awatara.

Klikając na wybraną emotikonę możesz ją udostępnić innemu użytkownikowi np. na Messengerze, Snapchacie, Facebooku czy też wysyłając wiadomość e-mail.

W kolejnym artykule pokażemy jak łatwo używać w Snapchacie Emoji z Bitmoji. Odwiedź nas niebawem.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitstrips.imoji

Pytania?

Masz problem z zainstalowaniem aplikacji? A może nie potrafisz obsługiwać aplikacji Bitmoji? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments