Apple jest znane z tworzenia sprzętów wysokiej jakości, ale wraz z nią rośnie również cena urządzenia. Ewentualne uszkodzenie iPada mini mogłoby poważnie uszczuplić Twoje fundusze. Warto więc zadbać o bezpieczeństwo tabletu i dokupić do niego odpowiednie etui. iPad mini jest bardzo wytrzymały, ale lepiej nie ryzykować. Dobranie odpowiedniego akcesorium nie musi jednak oznaczać, że sprzęt straci swój elegancki wygląd. Różni producenci wychodzą klientom naprzeciw ich oczekiwaniom i tworzą najróżniejsze etui, spełniające funkcje ochronne oraz zapewniające estetyczny wygląd. Jakie akcesorium w pełni Cię zadowoli? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Po co Ci etui? iPad mini nie jest niezniszczalny

Podstawowym zadaniem dobrego etui jest ochrona sprzętu, na który go kupujemy. Nie może to być jednak obarczone brakiem jego funkcjonalności. Warto więc zainteresować się akcesorium, które jest uniwersalne i na pewno będzie pasowało na Twojego iPada mini.

W sklepach można znaleźć różne etui. Najprostszym rozróżnieniem są futerały z zamykaną klapką oraz plecki. Oba rodzaje mają swoich zwolenników, jednak bardziej uniwersalny jest ten drugi, gdyż w żaden sposób nie ogranicza nam dostępu do ekranu. Plecki zakłada się na tył tabletu. Najważniejszą cechą tego akcesorium powinno być wysokiej klasy wykonanie, które twojemu iPadowi mini zapewni pełną ochroną przed zarysowaniami, a nawet upadkiem. Obudowa powinna zachodzić na ekran, w taki sposób, że będzie chronić go, gdy urządzenie na nim leży.

Jaki materiał jest najlepszy?

Najlepszym materiałem do etui dla iPada mini jest TPU. Przy pierwszym kontakcie może Ci się wydać, że jest to rodzaj gumy, lecz jest od niej znacznie lepszy. Wyróżnia się wysoką odpornością w różnych warunkach, również atmosferycznych. Dodatkowo jest odporny na działanie rozpuszczalników oraz smarów. Produkty ochronne, które zostały z niego stworzone charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Etui dla iPada mini, które do Ciebie pasuje

Jeśli jesteś zainteresowany przykładem etui, które warto polecić, to przyjrzyj się, chociażby iFrogz Breeze. Spełnia wszystkie kryteria, które zostały przedstawione w tekście. Jego kolejnym atutem jest to, że występuje w aż trzech kolorach. W zależności od tego do kogo należy iPad mini, możemy wybrać spośród różowego, niebieskiego oraz srebrnego. Różowy i niebieski są kolorami bardziej młodzieżowymi, jednak będą również pasowały żywiołowym osobom. Co do koloru srebrnego, jest on bardziej stonowany. Świetnie sprawdzi się dla kogoś, komu iPad mini służy jako mobilne narzędzie pracy.

Niska cena, wysoka jakość

Dobre etui nie musi dużo kosztować. W sklepie Zadbane Gadżety, powyższy model,  można kupić za 129 zł. W dodatku przesyłka jest darmowa. Jeśli szukasz estetycznie wyglądającego etui, które ochroni twój iPad mini, jest to model, nad którym warto się zastanowić.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments