Domyślnie każdy użytkownik WhatsApp może zaprosić Ciebie do utworzonej grupy. Możesz oczywiście zmienić ustawienia prywatności i zdecydować, kto będzie mógł dodać Cię do wspólnych, grupowych czatów. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) i przejdź do ustawień.
  3. Po przejściu do ustawień kliknij na zakładkę „Konto”.
  4. Po przejściu do ustawień kliknij na sekcję „Prywatność”.
  5. Przejdź do obszaru „Grupy” i zdecyduj kto może dodać Ciebie do rozmowy grupowej. Wybierz jedną z trzech opcji: wszyscy (każdy użytkownik komunikatora, także osoby spoza Twojej książki adresowej, może dodać Ciebie do grup bez Twojej zgody), moje kontakty (tylko te z Twojej książki adresowej mogą dodawać Ciebie do grup bez Twojej zgody) lub moje kontakty oprócz (tylko te z Twojej książki adresowej mogą dodawać Ciebie do grup bez Twojej zgody – możesz wyszukać lub wybrać kontakty do wykluczenia).
  6. Zatwierdź swoją decyzję, klikając na przycisk „Gotowe”. Prawda, że łatwe?

Jeśli administrator grupy, który nie jest w zapisany w Twojej książce adresowej, spróbuje Cię dodać do grupy, zobaczy powiadomienie, że nie jest to możliwe i wyśle Tobie zaproszenie prywatne. 

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments