WhatsApp z nową funkcją! Można na zawsze wyciszyć wybrane rozmowy! Jeśli nie wiesz gdzie szukać tej opcji, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WhatsApp jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  3. Z dostępnych konwersacji, wybierz tę, którą chcesz wyciszyć (wyłączyć powiadomienia);
  4. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu);
  5. Wybierz opcję „Wycisz powiadomienia”;
  6. Pojawi się małe okienko dialogowe z trzema opcjami do wyboru. Aby na stałe wyciszyć powiadomienia od konkretnego kontaktu, zaznacz pole przy opcji „Zawsze”;
  7. Jeśli nie chcesz aby wyświetlały się komunikaty o nadejściu nowej wiadomości, odznacz pole przy opcji „Pokazuj powiadomienia”;
  8. Zatwierdź, klikając na przycisk „OK”;
  9. Gotowe! Gdy wyciszysz wątek, przyszłe wiadomości od konkretnego nadawcy będą nadal pojawiać się w skrzynce odbiorczej WhatsAppa ale będą dostarczone po cichu. Obok wyciszonych wiadomości będziesz widział ikonę przekreślonego dzwonka.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments