Jeśli zarchiwizujesz wiadomość w aplikacji Messenger to wątek rozmowy zniknie z głównej skrzynki odbiorczej komunikatora do czasu kolejnej rozmowy na czacie z daną osobą. Jeśli jesteś ciekawy gdzie znaleźć zarchiwizowane rozmowy, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator;
  3. Kliknij na ikonę awatara/zdjęcie profilowe, znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu;
  4. W obszarze „Preferencje” przejdź do zakładki „Zarchiwizowane czaty”;
  5. Pojawi się lista wszystkich zarchiwizowanych rozmów. Jeśli chcesz cofnąć zarchiwizowany wątek czatu, wystarczy, że wyszukasz nazwisko danej osoby i wyślesz do niej wiadomość. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments