Player.pl to platforma oferująca możliwość oglądania filmów i seriali zarówno produkcji krajowej jak i zagranicznej. Polski, internetowy serwis wideo rozpoczął swoją działalność w 2011 roku jako TVN Player a 3 lata później nazwa serwisu została zmieniona na obecną. Oprócz filmowych hitów możesz również obejrzeć kanały na żywo emitowane na antenie TVN oraz różne wydarzenia sportowe. W chwili obecnej treści nieodpłatne (bez wykupienia pakietu) możesz oglądać tylko na terenie Polski. Aktywując jeden pakiet z płatnej oferty Player.pl. lub wykupując dostęp do wybranego wideo, będziesz mógł  oglądać film przebywając na terenie krajów Unii Europejskiej.

Na czym oglądać?

Player.pl dostępny jest na większość platform, tak więc można korzystać z jego bogatej oferty zarówno przez przeglądarkę www/aplikację (Windows 8, 10) na komputerze, z poziomu telefonu komórkowego/tableta (system Android, iOS, Windows Phone 10 Mobile), na konsoli PlayStation 3,4 czy też bezpośrednio na telewizorze Smart TV (poprzez dedykowaną aplikację). Niezależnie od tego na czym planujesz oglądać filmy czy seriale – pierwszym krokiem jest założenie konta. Czynność nie jest skomplikowana więc zaczynamy!

Założenie konta Player.pl

  1. Uruchom przeglądarkę internetową. W naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome ale w Twoim przypadku może to być również Microsoft Edge, Firefox, Opera czy też Apple Safari (jeżeli wersja jest wyższa niż 10.0). Po uruchomieniu przeglądarki, wpisz w pasku adresu: https://player.pl/
  2. Następnie kliknij ikonę „Zaloguj się”. Pojawi się okno do logowania. Wybierz opcję „Zarejestruj się bez opłat” (prawy, dolny róg). Możesz zarejestrować się poprzez Facebooka (jeśli posiadasz konto na tym serwisie społecznościowym), konto Google (jeśli nie jeszcze nie posiadasz, możesz łatwo rozpocząć po lekturze artykułu Jak łatwo utworzyć konto Google na telefonie z Android?) lub tworząc nowe konto.
  3. My decydujemy się na utworzenie konta od początku. W tym celu wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje imię, adres e-mail oraz hasło i zaznacz zgody dotyczące ochrony danych osobowych. Potwierdź, że nie jesteś robotem 🙂 i zakończ klikając na przycisk „Utwórz nowe konto”. Na Twój adres mailowy otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym (jeśli jej nie widzisz w głównym folderze skrzynki odbiorczej, sprawdź jeszcze folder SPAM).

Jak kupić film na Player.pl?

Jeśli masz już konto w serwisie Player.pl, możesz przystąpić do oglądania swoich ulubionych filmów, seriali i programów TV. Na platformie znajdziesz także te filmy, które wymagają wykupienia dostępu (wybrane wideo będziesz mógł obejrzeć wykupując konkretny pakiet lub płacąc jednorazowo wskazaną kwotę).

  1. Zaloguj się do swojego konta (tylko wówczas może dokonać zakupu). Jesteś na głównej stronie serwisu, który oferuje różne sposoby wyszukiwania odpowiednich dla Ciebie treści. Możesz skorzystać z różnych wyszczególnionych kategorii (seriale, programy TV, filmy, dla dzieci, sport, CANAL +, HBO), skorzystać z wyszukiwarki (ikona lupki po prawej stronie ekranu) lub wybrać spośród dostępnych opcji np. filmy na życzenie, nowości, popularne teraz czy też najczęściej wybierane. Możesz przeglądać filmy a następnie zawęzić zakres wyszukiwania, wybierając konkretny gatunek (np. dramat, film akcji, horrory itd).
  2. Wybierz film, który chciałbyś obejrzeć. Skorzystaj z jednej z metod wyszukiwania, o których mowa powyżej. Kliknij na „Oglądaj” a następnie „Wykup dostęp”.
  3. Pojawi się informacja o filmie który kupujesz czyli jego tytuł, cena oraz czas jaki pozostał Tobie do wygaśnięcia pakietu. W poniższym przykładzie masz 72 godziny na obejrzenie wykupionego wideo. Wybierz metodę płatności. Możesz zapłacić za pomocą kodu BLIK (jeśli nie wiesz jak z niego korzystać zapoznaj się z artykułem klikając w LINK), poprzez płatność przelewem on-line oraz korzystając z karty płatniczej.
  4. Gotowe! Teraz możesz obejrzeć swój ulubiony film. Oglądanie możesz rozpocząć od momentu, w którym ostatnio zakończyłeś seans (zostaje on automatycznie zapisany). Player.pl zapyta się wówczas, czy chcesz kontynuować oglądanie (warunek: musisz być zalogowany na swoim koncie).
  5. Kliknij na ikonęznajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie przejdź do „Moje zakupy”. Tutaj znajdziesz m.in. wszystkie swoje wykupione pakiety/filmy, możesz dodać swoją kartę płatniczą aby szybciej i bezpieczniej dokonać płatności a także znajdziesz informację na temat urządzenia z którego korzystasz oglądając wideo.

Życzymy samych ciekawych treści! 🙂

Więcej

https://pomoc.player.pl/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Player_(serwis_internetowy)

Pytania?

Coś poszło nie tak? Masz dodatkowe pytania? A może chcesz nam powiedzieć jaki jest Twój ulubiony film? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments