Nie chcesz korespondować z wybranym znajomym na czacie Facebooka? Nie musisz Go odrazu usuwać ze swojej listy kontaktów! Możesz Go zablokować na pewien czas! Czy znajomy zostanie o tym fakcie poinformowany? Czy będzie mógł do Ciebie dzwonić i wysyłać wiadomości? O tym w dzisiejszym wpisie! Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę  internetową na swoim komputerze (w naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome) a następnie wpisz w pasku adresu: https://www.facebook.com/;
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail oraz hasło;
  3. Przejdź do strony głównej Facebooka, klikając na ikonę domku a następnie z menu po lewej stronie wybierz zakładkę „Messenger” (jeśli jej nie widzisz, rozwiń listę klikając na opcję „Zobacz więcej”);

  4. Wyświetli się lista wszystkich czatów. Otwórz rozmowę z tym użytkownikiem, którego chcesz zablokować;
  5. Rozwiń sekcję „Prywatność i pomoc” a następnie kliknij na opcję „Zablokuj”;

  6. Pojawi się nowe okienko dialogowe. Kliknij na pierwszą opcję „Zablokuj wiadomosci i połączenia”;
  7. Potwierdź swój wybór klikając „Zablokuj”;
  8. Gotowe! Nie zobaczysz już pola do wpisywania wiadomości. Zarówno zablokowana osoba jak i Ty nie będziecie mogli wysyłać sobie wiadomości ani do siebie dzwonić. Pamiętaj, że zablokowanie wiadomości od wybranej osoby w aplikacji Messenger nie jest równoznaczne z zablokowaniem tego znajomego na Facebooku. Jeżeli zablokujesz wiadomości od kogoś w aplikacji Messenger, ale nie zablokujesz tej osoby na Facebooku, nadal będziesz widzieć jej profil w serwisie społecznościowym.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments