Zakładając konto na Facebooku dbamy o to aby informacje o nas samych nie wpadły w niepowołane ręce. Ukrywając swoje dane osobowe często zapominamy o naszych zdjęciach profilowych. Dlaczego ktoś obcy miałby je oglądać? Blokowanie fotografii jest naprawdę bardzo łatwe. Chcesz się przekonać? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze i w pasku wyszukiwania wpisz adres strony http://www.facebook.pl.
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu a także hasło.
  3. Przejdź do swojego profilu, klikając na miniaturę swojego zdjęcia profilowego.
  4. Na stronie swojego profilu kliknij na zakładkę „Zdjęcia” a następnie wybierz „Albumy”.
  5. Wybierz album ze zdjęciami profilowymi. Wklikaj się w wybraną przez Ciebie fotografię a następnie kliknij na ikonę , znajdującą się zaraz przy dacie publikacji zdjęcia i zadecyduj dla kogo fotografia będzie widoczne. Wybrane zdjęcie profilowe może być dostępne dla wszystkich Twoi znajomych, tylko dla wybranej grupy przyjaciół bądź też może być dostępne dla każdego użytkownika Facebooka. Jeśli wybierzesz opcję „Tylko ja”, to wówczas zdjęcie profilowe będzie widoczne tylko dla Ciebie. Korzystając z niestandardowych ustawień, udostępniasz swoje zdjęcie znajomym Twoich znajomych lub wyłącznie dla wybranej grupy osób, wpisując ich imiona oraz nazwiska. Decyzja należy do Ciebie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
8 dni temu

adam for adam gay online dating hookups https://speedgaydate.com/

trackback
9 dni temu

free mobile gay chat https://gay-buddies.com/

trackback
9 dni temu

local gay sex chat https://gaytgpost.com/

trackback
9 dni temu

gay chat lines in atlanta https://bjsgaychatroom.info/

trackback
10 dni temu

2aqueduct