Zdjęcie w tle to duża fotografia widoczna w górnej części aplikacji, tuż nad Twoim zdjęciem profilowym. Jest dostępne publicznie, więc każdy odwiedzający Twój profil będzie mógł je zobaczyć. Tak jak można w łatwy sposób dodać i zmieniać zdjęcie w tle tak i całkowite usunięcie fotografii nie powinno stanowić większych problemów (można to zrobić w dowolnym momencie). Jeśli chciałbyś pozbyć się zdjęcia w tle facebookowego profilu ale nie wiesz jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka a następnie uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie przejdź do swojego profilu.
  3. Kliknij na ikonę aparatu znajdującego się przy Twoim zdjęciu w tle. U dołu ekranu pojawi się menu, z którego wybierz opcję „Wyświetl zdjęcie w tle profilu”.
  4. Pojawi się fotografia. Teraz kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie z menu wybierz opcję „Usuń zdjęcie.
  5. Pojawi się małe okienko dialogowe. Potwierdź, że napewo chcesz pozbyć się fotografii.
  6. Gotowe! Usunąłeś zdjęcie w tle. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments