Może czasami warto obejrzeć nowe produkcje filmowe na dużym ekranie? Przejrzyj repertuar i już teraz kup bilet przez internet do Multikina. Jeśli zastanawiasz się jak za pomocą telefonu kupić bilet on-line, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwórz wyszukiwarkę internetową na swoim telefonie (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony internetowej https://multikino.pl/
  2. Kliknij na przycisk „Repertuar” a następnie dotknij małej strzałki w dół i z rozwijanej listy wybierz swoje kino.
  3. Wskaż dzień, w którym chcesz udać się do kina oraz seans filmowy.
  4. W podsumowaniu sprawdź czy wszystko się zgadza (kino, seans, data) i kliknij na przycisk „Dalej”.
  5. Musisz dokonać wyboru miejsc w sali kinowej. Kwadraty koloru zielonego oznaczają miejsca wolne, te szare z ludzikami są już zajęte natomiast kwadraty z gwiazdką to miejsca w strefie VIP. Zatwierdź klikając na przycisk „Dalej”.
  6. Zaloguj się przez Facebooka, poprzez Google, za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu. Możesz także kliknąć na przycisk „Zarejestruj się” i założyć konto.
  7. Sprawdź czy zgadza się wybrany przez Ciebie seans, zarezerwowane miejsca na sali kinowej oraz czy Twoje dane są prawidłowe.
  8. Czas na zapłatę. Wybierz metodę płatności (np. e-przelew, Blik, karta płatnicza, Google Pay). Płatność powinna być dokonana nie wcześniej niż w momencie złożenia zamówienia i nie później niż w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia. Po bezskutecznym upływie terminu na dokonanie płatności, zamówienie zostanie anulowane (otrzymasz informację wysłaną na adres e-mail wskazany w zamówieniu).
  9. Gotowe! Po dokonaniu płatności otrzymasz bilet w formie SMS (około 5 minut od momentu dokonania płatności, nie później jednak niż w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia, na numer telefonu komórkowego, który podałeś podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość SMS zawierająca odnośnik, po którego uruchomieniu na telefon komórkowy zostanie pobrany Bilet w postaci fotokodu) lub w formie e-mail (około 5 minut od dokonania płatności, nie później jednak niż w ciągu 20 minut od złożenia zamówienia, na adres email, który podałeś w trakcie rejestracji, zostanie wysłana wiadomość email zawierająca Bilet w postaci fotokodu zapisanego w pliku w formacie PDF). Bilet możesz wydrukować lub wyświetlić na ekranie swojego telefonu.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments