Przypomniało się Tobie, że wczesnym rankiem musisz wysłać ważną wiadomość SMS? A może za kilka dni Twój znajomy ma urodziny a Ty w tym czasie będziesz na służbowym wyjeździe z ograniczonym dostępem do telefonu? Oczywiście możesz ustawić sobie przypomnienie albo skorzystać z prostszego rozwiązania i od razu wysłać SMS-a z opóźnioną godziną wysyłki. Jeśli nie wiesz jak zaplanować SMS-a i wysłać go automatycznie o określonej godzinie i konkretnego dnia to koniecznie skorzystaj z funkcji planowania wiadomości.

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację „Wiadomości”. W tym celu otwórz Sklep Google Play (Android) a następnie przejdź do „Menu”, klikając na ikonę trzech poziomych kresek. Z listy wybierz opcję „Moje gry i aplikacje. Te, dla których dostępne są aktualizacje, mają etykietę „Aktualizuj”;
  2. Otwórz aplikację „Wiadomości” na swoim telefonie z Android;
  3. Kliknij na ikonę „Rozpocznij czat” (prawy, dolny róg ekranu);
  4. Z listy kontaktów wybierz osobę, do której chcesz wysłać wiadomość;
  5. Wpisz treść SMS-a a następnie kliknij i przytrzymaj przycisk do wysyłania wiadomości;
  6. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Zaplanowana operacja wysyłania”;
  7. Określ kiedy chcesz wysłać SMS-a: później dzisiaj – 17:00, później dziś wieczorem – 21:00, jutro – 8:00 lub sam wskaż konkretną datę i godzinę;
  8. Kliknij „Wyślij” (ikona strzałki SMS). Aplikacja nie prześle ​​Twojej wiadomości od razu. Ikona zegara obok treści wskazuje, że została zaplanowana i zostanie dostarczona dopiero w podanym przez Ciebie czasie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments