Czy wiesz, że za pomocą Asystenta Google możesz wysyłać do swoich bliskich i znajomych wiadomości głosowe w aplikacji WhatsApp? Jeżeli nie korzystasz jeszcze z komunikatora – z naszej poprzedniej instrukcji dowiesz się jak łatwo rozpocząć a jeśli aplikacja jest już dostępna na Twoim telefonie to wystarczy kilka magicznych słów aby móc wygodnie komunikować się z wybranymi osobami. Zapoznaj się z naszą krótką instrukcją krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Uruchom Asystenta Google. W tym celu przytrzymaj przycisk „HOME” swojego telefonu lub wypowiedz komendę „OK GOOGLE”.
  2. Rozpocznij rozmowę od takiej frazy jak np. „Wyślij wiadomość poprzez WhatsApp” a Asystent zapyta się Ciebie do kogo chcesz wysłać SMSa!
  3. Po podaniu nazwy użytkownika (imienia, nazwiska lub pseudonimu) Asystent zapyta się Ciebie jaka jest treść wiadomości. Podyktuj to co chcesz wysłać.
  4. Po podaniu treści wiadomości, Asystent od Google zapyta się Ciebie czy wysłać ją do wskazanego adresata czy też chcesz wprowadzić jakieś zmiany. Jeśli chcesz poprawić lub dodać coś do SMSa wypowiedz komendę „Zmień” lub „Zmienić” a jeżeli jesteś pewien co do jego treści powiedz „Wyślij”.
  5. Asystent wyśle wiadomość i po chwili Twój znajomy bądź bliska osoba otrzyma SMSa w aplikacji WhatsApp. Zobacz jakie to łatwe!

Więcej

https://assistant.google.com/intl/pl_PL/

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments