Facebook wprowadza funkcję znikających wiadomości! Oznacza to, że wszystkie treści, które zostaną napisanie i wysłane, znikną zaraz po ich odczytaniu oraz wyjściu z okna rozmowy. Jeśli jesteś ciekawy jak uruchomić nową funkcję, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji, odszukaj Messengera, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Wybierz konwersację, dla której chcesz włączyć znikające wiadomości;
  4. Kliknij ikonę „i”, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu;
  5. Przewiń stronę w dół i przejdź do zakładki „Tryb znikających wiadomości”;
  6. Ustaw suwak w pozycję aktywną, (przesuń go w prawą stronę);
  7. Aplikacja Messenger przejdzie w tryb ciemny co będzie oznaczało, że funkcja znikających wiadomości został uruchomiona. W ramach tego trybu, wszystkie wiadomości tekstowe i głosowe, zdjęcia, nagrania czy emotikony przesyłane pomiędzy użytkownikami, będą automatycznie kasowane jak tylko zostaną odebrane i odczytane;
  8. Gdy któryś z użytkowników zrobi zrzut ekranu rozmowy w trybie znikających wiadomości, to druga osoba zostanie o tym fakcie poinformowana;
  9. Jeśli chcesz wyjść z trybu znikających wiadomości i wrócić do klasycznego okna konwersacji, to wystarczy, że przesuniesz palcem z dołu do góry ekranu. Analogicznie postępujesz gdy chcesz przejść do trybu znikających wiadomości.

Jeśli jeszcze nie widzisz u siebie tej funkcji, to musisz cierpliwie poczekać. Wypatruj aktualizacji Messengera!  

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments