Facebook wprowadza funkcję znikających wiadomości! Oznacza to, że wszystkie treści, które zostaną napisanie i wysłane, znikną zaraz po ich odczytaniu oraz wyjściu z okna rozmowy. Jeśli jesteś ciekawy jak uruchomić nową funkcję, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji, odszukaj Messengera, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Wybierz konwersację, dla której chcesz włączyć znikające wiadomości;
  4. Kliknij ikonę „i”, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu;
  5. Przewiń stronę w dół i przejdź do zakładki „Tryb znikających wiadomości”;
  6. Ustaw suwak w pozycję aktywną, (przesuń go w prawą stronę);
  7. Aplikacja Messenger przejdzie w tryb ciemny co będzie oznaczało, że funkcja znikających wiadomości został uruchomiona. W ramach tego trybu, wszystkie wiadomości tekstowe i głosowe, zdjęcia, nagrania czy emotikony przesyłane pomiędzy użytkownikami, będą automatycznie kasowane jak tylko zostaną odebrane i odczytane;
  8. Gdy któryś z użytkowników zrobi zrzut ekranu rozmowy w trybie znikających wiadomości, to druga osoba zostanie o tym fakcie poinformowana;
  9. Jeśli chcesz wyjść z trybu znikających wiadomości i wrócić do klasycznego okna konwersacji, to wystarczy, że przesuniesz palcem z dołu do góry ekranu. Analogicznie postępujesz gdy chcesz przejść do trybu znikających wiadomości.

Jeśli jeszcze nie widzisz u siebie tej funkcji, to musisz cierpliwie poczekać. Wypatruj aktualizacji Messengera!  

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.