android paragon

Twój portfel przepełniony jest paragonami? Nie możesz znaleźć w domu tego jedynego dowodu zakupu by móc złożyć reklamację? Teraz z pomocą przychodzi praktyczna aplikacja, która umożliwi Tobie przechowywanie oraz opisywanie paragonów tak abyś mógł je mieć zawsze pod ręką. PanParagon to świetna alternatywa dla papierowych kwitków! Przekonaj się sam jakie to proste!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „PanParagon”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  2. Zaczynamy! Sam zobacz jak łatwo skończyć ze zbieraniem papierowych paragonów i rozpocząć tworzenie ich cyfrowych kopii.
  3. Żeby mieć pewność, że nie stracisz swoich paragonów, zarejestruj się i załóż konto. W tym celu kliknij na ikonę hamburgera, wybierz „Użytkownik niezalogowany” a następnie „Zaloguj”. Możesz zarejestrować się za pomocą Facebooka lub poprzez Google.
  4. Zajmijmy się Twoimi paragonami! Kliknij na ikonę x, znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu. Zrób zdjęcie paragonu lub wybierz wcześniej zrobioną fotografię zapisaną na telefonie. My nie mamy jeszcze w swojej bazie paragonów więc zrobimy zdjęcie.
  5. Zezwól aplikacji PanParagon na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Po rozpoznaniu i zeskanowaniu danych z paragonu możesz zrobić zdjęcie. Uzupełnij dane ( data zakupu, nazwa produktu, cena, kategoria, gwarancja, zwrot). Jeżeli Twój aparat poprawnie zeskanuje dokument zakupu, wszystkie dane powinny się zaciągnąć same. Na koniec możesz zdecydować czy chcesz aby aplikacja tworzyła kopie zdjęć paragonów w publicznej pamięci urządzenia czy też nie.
  6. Gotowe! Na głównej stronie będziesz gromadził swoje paragony w jednym folderze, przyporządkowując je do określonej kategorii. Dzięki temu pozbędziesz się zbędnego bałaganu a dowody zakupu będziesz mieć zawsze przy sobie.

Więcej

http://www.panparagon.pl/

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.primesoft.mrreceipt&hl=pl

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments