Lubisz jeździć na rowerze, spacerować a możesz bijesz pierwsze rekordy przygotowując się do maratonów? Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami to możesz to zrobić za pomocą Endomondo. Zbieraj kilometry, poznawaj nowe trasy i pokonuj swoje słabości. A że nic tak nie mobilizuje jak rywalizacja to pokażemy Tobie jak taką utworzyć. Postępuj zgodnie z naszą krótką instrukcją krok po kroku a zobaczysz jakie to łatwe!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Endomondo, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na znajdującą się w pasku menu u dołu strony zakładkę „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  3. Przejdź do zakładki „Rywalizacje”.
  4. Wyświetli się lista wszystkich rywalizacji, w których bierzesz udział. Aby dodać kolejną kliknij na przycisk „Dodaj” (ikona zielonego kółka z plusem).
  5. Podaj wszystkie szczegóły wydarzenia. Dodaj zdjęcie i nazwij rywalizację. Określ jej cel a także wybierz te dyscypliny, których kilometry będą liczyły się do sportowego pojedynku. Sprecyzuj także termin rozpoczęcia i zakończenia rywalizacji.
  6. Aby przejść do ustawień dodatkowych, kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu. Określ kto może wyświetlać wydarzenie i do niego dołączać (publiczne lub prywatne), określ czy w rywalizacji biorą udział tylko kobiety, tylko mężczyźni czy może wszyscy, a także zdecyduj, które treningi będą brane pod uwagę (wszystkie, tylko te rejestrowane z urządzenia z GPS, wszystkie z wyjątkiem wpisanych ręcznie, czy też wszystkie z wyjątkiem rejestrowanych z krokomierzem). Zatwierdź klikając na przycisk „Gotowe”.
  7. Aby utworzyć wydarzenie, kliknij na przycisk „Rozpocznij rywalizację”.
  8. Brawo! Udało się! Na tym etapie możesz już dodać znajomych, z którymi będziesz rywalizować. Wystarczy, kliknąć na zielony przycisk „Zaproś”. Możesz konkurować z innymi w sieci, bacznie obserwując poczynania swoich rywali. Walcz o żółtą koszulkę lidera! Ze sportowymi pozdrowieniami!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments