Denerwują Ciebie powiadomienia w postaci kolorowych kropek na ikonie komunikatora Messenger? W dzisiejszej instrukcji pokażemy Tobie jak je wyłączyć. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Przejdź do ustawień telefonu, klikając na ikonę zębatego koła;
  2. Kliknij na zakładkę „Powiadomienia”;
  3. Przejdź do sekcji „Powiadomienia na ikonach aplikacji”;
  4. Wyświetli się lista wszystkich programów zainstalowanych na Twoim telefonie (wszystkie ułożone alfabetycznie). Odszukaj aplikacji Messenger (możesz skorzystać także z paska wyszukiwania, znajdującego się u góry strony) i ustaw suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę). W ten sposób wyłączysz powiadomienia na ikonie komunikatora.
  5. Gotowe! Od tego momentu po otrzymaniu wiadomość w aplikacji Messenger, nie będzie wyświetlał się punktowy wskaźnik powiadomienia (pierwszy rysunek z kropką powiadomień, drugi po jej wyłączeniu).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
yusta
yusta
1 rok temu

Uważam że najbezpieczniej jest używać takiego https://www.dobreprogramy.pl/usecrypt-messenger,program,android,6628595338897025 bezpiecznego komunikatora, gdzie rozmowy są szyfrowane. To się przyda każdemu kto dba o poufność i bezpieczeństwo informacji