Huawei P20 Pro

Znudził się Tobie domyślny dzwonek w telefonie? Chcesz go zmodyfikować? Nic trudnego. Możesz wybrać inny dźwięk spośród gotowych propozycji lub też pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki i przypisać go do wszystkich kontaktów lub tylko określonych. Chciałbyś dowiedzieć się jak to zrobić na telefonie Huawei P20 Pro? Dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a zobaczysz jak szybko można pozbyć się klasycznego dźwięku Huawei Tune Living. Zaczynamy!

JAK USTAWIĆ DZWONEK W TELEFONIE HUAWEI P20 PRO?

  1. Wejdź do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła a następnie odszukaj zakładkę „Dźwięki”.
  2. Kliknij opcję „Dzwonek” (jeśli na swoim telefonie korzystasz z dwóch kart SIM, wskaż opcję dzwonku dla konkretnej karty).
  3. Przejdź do ustawień wstępnych i wybierz inny dźwięk spośród gotowych propozycji. Możesz także całkowicie zrezygnować z dzwonka, wybierając opcję „Brak” lub pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się na Twoim urządzeniu). Gotowe!
  4. Możesz także ustawić muzykę dla określonego kontaktu. W tym celu wystarczy przejść do książki telefonicznej a następnie wybrać ten numer dla którego chcesz zmienić dźwięk dzwonka. Po przejściu do konkretnej karty kontaktu, na samym jej dole kliknij opcję „Dzwonek”. Możesz zdecydować czy będzie to domyślny sygnał Huawei Tune Living czy też skorzystasz z innych utworów i dźwięków dostępnych na Twoim telefonie Huawei.

Więcej

https://videotron.tmtx.ca/en/topic/huawei_p20pro/changing_the_ringtone.html#step=5

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
7 miesięcy temu

jill biden doctoral dissertation https://dissertations-writing.org/

trackback
7 miesięcy temu

help with completing dissertation https://mydissertationwritinghelp.com/

trackback
7 miesięcy temu

dissertation help india review https://dissertationwriting-service.com/

trackback
7 miesięcy temu

dissertation writing help ann arbor https://buydissertationhelp.com/

trackback
7 miesięcy temu

deal or no deal slots https://slotmachinegameinfo.com/

trackback
7 miesięcy temu

free slots vegas world https://www-slotmachines.com/

trackback
7 miesięcy temu
trackback
7 miesięcy temu

konami slots for computer https://beat-slot-machines.com/

trackback
7 miesięcy temu

caesars casino slots https://slot-machine-sale.com/

trackback
8 miesięcy temu
trackback
8 miesięcy temu

ff tactics 24 slots https://2-free-slots.com/

trackback
8 miesięcy temu

gay free dating site https://speedgaydate.com/

trackback
8 miesięcy temu

gay wire chat looking https://bjsgaychatroom.info/

trackback
8 miesięcy temu

3portmanteau

Andrzej
Andrzej
8 miesięcy temu

Witam, Otóż w telefonie Huawey P8 lite próbuję zmienić dzwonek. Postępuje zgodnie z tym co tutaj przeczytałem i po kliknięciu w dzwonek dla karty SIM1 włącza mi się komunikat o jakimś pozwoleniu dla zmian Motywów. W tle widzę ekran, w którym jest link do dźwięków, niestety nieaktywny. Kiedy anuluję to i ekran wraca do ustawień. To samo się dzieje jeśli próbuje ustawić konkretny dzwonek dla jakiegoś kontaktu. Wyświetla się ten sam komunikat Co się dzieje?

Asia
Asia
2 lat temu

Świetnie, to rzeczywiście tak zrobiłam, ale kto mi powie jak ustawić dzwonek dla całej grupy taki sam, bez bawienia się z ustawianiem dla każdego członka grupy