Huawei P20 Pro

Znudził się Tobie domyślny dzwonek w telefonie? Chcesz go zmodyfikować? Nic trudnego. Możesz wybrać inny dźwięk spośród gotowych propozycji lub też pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki i przypisać go do wszystkich kontaktów lub tylko określonych. Chciałbyś dowiedzieć się jak to zrobić na telefonie Huawei P20 Pro? Dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a zobaczysz jak szybko można pozbyć się klasycznego dźwięku Huawei Tune Living. Zaczynamy!

JAK USTAWIĆ DZWONEK W TELEFONIE HUAWEI P20 PRO?

  1. Wejdź do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła a następnie odszukaj zakładkę „Dźwięki”.
  2. Kliknij opcję „Dzwonek” (jeśli na swoim telefonie korzystasz z dwóch kart SIM, wskaż opcję dzwonku dla konkretnej karty).
  3. Przejdź do ustawień wstępnych i wybierz inny dźwięk spośród gotowych propozycji. Możesz także całkowicie zrezygnować z dzwonka, wybierając opcję „Brak” lub pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się na Twoim urządzeniu). Gotowe!
  4. Możesz także ustawić muzykę dla określonego kontaktu. W tym celu wystarczy przejść do książki telefonicznej a następnie wybrać ten numer dla którego chcesz zmienić dźwięk dzwonka. Po przejściu do konkretnej karty kontaktu, na samym jej dole kliknij opcję „Dzwonek”. Możesz zdecydować czy będzie to domyślny sygnał Huawei Tune Living czy też skorzystasz z innych utworów i dźwięków dostępnych na Twoim telefonie Huawei.

Więcej

https://videotron.tmtx.ca/en/topic/huawei_p20pro/changing_the_ringtone.html#step=5

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments