Wcześniej każdy kto chciał przeglądać wiadomości SMS w czarnym kolorze, musiał przejść do ustawień swojego telefonu i tam w opcjach wyświetlacza aktywować przełącznik dark mode. Teraz można włączyć ciemny motywy z poziomu aplikacji Wiadomości. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Wiadomości jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Otwórz aplikację „Wiadomości;
  3. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  4. Przejdź do opcji „Wybierz motyw”;
  5. Pojawi się małe okienko dialogowe. Zaznacz pole wyboru przy opcji „Ciemny” a następnie zatwierdź, klikając na przycisk „OK”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments