Czy wiesz, że domyślne dźwięki powiadomień o nowych wiadomościach i połączeniach w aplikacji WhatsApp na Androidzie można zmienić według uznania? Jeśli znudził się Tobie obecny dzwonek powiadomień i chciałabyś go zmienić, ale nie wiesz jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukujemy Whatsapp, uruchamiamy program i logujemy się do swojego konta.
  2. Klikamy na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) a następnie przechodzimy do ustawień.
  3. Po przejściu do ustawień klikamy na sekcję „Powiadomienia”.
  4. W tym menu można wybrać dzwonki dla pojedynczych wiadomości, wiadomości grupowych i połączeń WhatsApp.
  5. W obszarze „Wiadomości”/”Grupy”/”Połączenia” klikamy na zakładkę „Dźwięk powiadomień” i z listy gotowych propozycji wybieramy odpowiedni dzwonek. Możemy także całkowicie zrezygnować z dzwonka, wybierając opcję „Brak” lub pobrać kawałek swojej ulubionej piosenki (ściągnięta muzyka będzie znajdować się w pamięci naszego telefonu). Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments