Każdy użytkownik Instagrama ma możliwość dodania do swojego konta zdjęcia profilowego. Niestety nie ma możliwości otwarcia takiej fotografii w pełnym rozmiarze – pojawia się tylko mały, okrągły awatar. Taka fotka nie wyświetli się również na liście zdjęć opublikowanych przez daną osobę na Instagramie. Zatem co zrobić aby powiększyć czyjeś profilowe? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Instagram nie udostępnia użytkownikom możliwości powiększania zdjęć profilowych ale jest na to sposób. Otwórz przeglądarkę internetową (w naszym przykładzie jest to Google Chrome) a następnie w pasku adresu wpisz: https://izoomyou.com/pl/;
  2. W pasku wyszukiwania wpisz instagramową nazwę użytkownika a następnie zatwierdź, klikając na ikonę lupy;
  3. Załaduje się profil szukanego użytkownika. Przewiń stronę nieco w dół i kliknij na zdjęcie profilowe;
  4. Pobierz zdjęcie profilowe, klikając na ikonę dyskietki (lewy, górny róg ekranu);
  5. Na dole ekranu pojawi się komunikat o zakończeniu pobierania fotografii (jeśli nie widzisz, nie martw się. Zdjęcie zostanie zapisane w pamięci Twojego telefonu i znajdziesz je w folderze „Pobrane”). Kliknij na przycisk „Otwórz”;
  6. Teraz możesz swobodnie powiększać zdjęcie. Wystarczy, że położysz dwa palce na ekranie telefonu i rozsuniesz. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments