W świetle prawa samo ściąganie filmów jest legalne i w ramach tzw. dozwolonego użytku można z takich treści korzystać. Oznacza to, że możemy obejrzeć wideo w pojedynkę, w celach edukacyjnych, z rodziną czy też osobami najbliższymi (czyli takimi, z którymi pozostajemy w stosunkach powinowactwa, pokrewieństwa czy też bliskich relacjach towarzyskich).

O ile pobieranie filmów na własny użytek osobisty jest dozwolone, o tyle udostępnianie szerszemu gronu osób, lub osobom, które nie pozostają z nami w stosunku pokrewieństwa, stanowi naruszenie prawa. Po przekroczeniu dopuszczalnych granic grozi kara grzywny a nawet kara ograniczenia lub pozbawienia wolności (art. 115 – 119 pr.a.). Pamiętaj, że nie wolno udostępniać jakichkolwiek plików publicznie, niezależnie od tego czy czerpiemy z tego korzyści materialne, czy też nie!

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad możliwością ściągnięcia wideo z YouTube i szukasz skutecznego sposobu, to dzisiejszy artykuł może okazać się bardzo pomocny! Pokażemy jak to zrobić za pomocą YouTube Video Downloader, usługi która pozwala szybko, łatwo i za darmo (dane pochodzą z dnia publikacji artykułu tj. 21.01.2020) wyszukiwać i pobierać ulubione filmy. Będziesz mieć wówczas pewność, że zdążysz je obejrzeć nawet jeśli znikną z platformy lub gdy będziesz przebywać w miejscu, w którym nie ma dostępu do Internetu. To co, zaczynamy! 🙂

  1. Uruchamiamy przeglądarkę internetową (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wyszukiwania wpisujemy adres: https://www.youtube.com/
  2. Wyszukujemy film, który chcemy pobrać na swój komputer po czym klikamy na przycisk „Udostępnij” aby skopiować do niego link.
  3. Otwieramy kolejną zakładkę w przeglądarce internetowej a następnie w pasku wyszukiwania wpisujemy adres: https://youtubedownload.video/
  4. Wklejamy link do filmu z YouTube a następnie zatwierdzamy, klikając na przycisk „Szukaj”.
  5. Pobieramy film, klikając na przycisk „Generuj link”. Czekamy chwilę. Otworzy się kolejna zakładka, w której po wygenerowaniu linku naciśniemy przycisk „Download now” (Pobierz teraz).
  6. Otwieramy pobrane wideo i gotowe! Prawda, że to łatwe? 😉

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments