iphone kalendarz

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić wydarzenia, otrzymywać powiadomienia o nadchodzących urodzinach swoich znajomych czy też udostępniać kalendarz innym osobom, wystarczy, że zsynchronizujesz kalendarz Google na swoim telefonie iPhone. My pokażemy Ci jakie to łatwe. Zaczynamy!

  1. Pobierz aplikację Kalendarz Google z App Store. Po uruchomieniu sklepu ukaże się pasek wyszukiwania ( u góry strony ), w którym wpisujemy nazwę aplikacji ” Kalendarz Google”. Po wybraniu aplikacji klikamy „Pobierz”.
  2. Uruchamiamy zainstalowaną aplikację (zaznaczone czerwonym kółkiem).
  3. Teraz Kalendarz Google możemy zsynchronizować z aplikacją „Kalendarz” zainstalowaną na naszym iPhone. Po uruchomieniu zainstalowanej przed momentem aplikacji kliknij „Dodaj kolejne konto”.
  4. Zaloguj się do konta Google podając swój adres mailowy oraz hasło. Potwierdź klikając „Dalej” a następnie po zalogowaniu się do konta zaznacz „Rozpocznij”.
  5. Zostaniesz poproszony o zezwolenie na dostęp do Twoich kontaktów oraz otrzymywanie powiadomień.
  6. E-maile, kontakty, wydarzenia w kalendarzu będą bezpośrednio synchronizowane z Twoim kontem Google.
  7. Gotowe! Teraz nic nie umknie Twojej uwadze!

Więcej

https://support.google.com/calendar/answer/151674?hl=pl

Pytania?

Jeżeli nadal nie możesz sobie z tym poradzić lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments