Parking

Czekasz na autobus lub taksówkę i nerwowo spoglądasz na zegarek? Martwisz się, że nie zdążysz na samolot? Jeśli chcesz szybko i wygodnie trafić do terminalu pasażerskiego rozważ skorzystanie z własnego samochodu. Przecież możesz zostawić go bezpiecznie na parkingu nieopodal lotniska! Po przylocie z powrotem do kraju będziesz mieć swoje auto na wyciągnięcie ręki. Jeśli startujesz z portu lotniczego w Katowicach to dzisiejszy artykuł może okazać się pomocny. Zaczynamy!

Jak zarezerwować parking on-line?

  1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim komputerze. W naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome  ale w Twoim przypadku może to być również Microsoft Edge, Internet Explorer, Firefox czy też Opera. Typ wybranej przeglądarki nie ma znaczenia. Następnie wpisz w pasku adresu https://www.katowice-airport.com/pl.
  2. Przejdź do zakładki „Dla pasażera”  i z rozwijanej listy menu wybierz kategorię „Parkingi”. Następnie kliknij przycisk „Zarezerwuj parking”.
  3. Wybierz parking spośród 4 dostępnych opcji (Parking Premium, Parking 1, Parking 2 oraz Parking 3). Aby ułatwić Tobie zadanie, skorzystaj z załączonego planu.
  4. Określ termin rezerwacji, podając datę i godzinę wjazdu na parking oraz moment jego opuszczenia. Wpisz markę samochodu oraz jego numer rejestracyjny. Opcjonalnie możesz podać numer swojego lotu. Możesz skorzystać z usług dodatkowych (plandeka antygradowa na cały okres postoju) lub biznesowych (Fast Track czyli przejście przez kontrolę bezpieczeństwa w sposób szybki i sprawny; Business Lounge – saloniki lotniskowe wyposażone w sprzęt audio-wideo i dostęp do prasy, a także restauracje, w których można skorzystać z wcześniejszego posiłku; Meet&Assist – wyłączna opieka na lotnisku. Personel będzie towarzyszył Tobie w dniu przyjazdu, wyjazdu lub podczas zmiany samolotu). Zatwierdź klikając przycisk „Dalej”.
  5. Aby kontynuować zakupy, zaloguj się do swojego konta, podając login oraz hasło. Jeśli nie masz konta – zarejestruj się. Proces ten nie jest skomplikowany. Podaj imię, nazwisko, kraj pochodzenia, adres e-mail oraz hasło. Na sam koniec zapoznaj się z Regulaminem i zaakceptuj go. Zatwierdź klikając przycisk „Załóż konto”.
  6. Jeśli nie chcesz zakładać konta możesz kontynuować zakupy bez rejestracji. Wówczas wprowadzasz dane zamawiającego takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Zapoznaj się z Regulaminem serwisu i zaakceptuj go. Kliknij przycisk „Dalej”.
  7. Czas na podsumowanie zamówienia. To jest ten moment aby raz jeszcze zweryfikować szczegóły rezerwacji (termin, numer rejestracyjny auta) oraz poprawność wpisanych danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu).
  8. Brawo! Twoje zamówienie zostało pomyślnie zrealizowane. Czas na sfinalizowanie zakupu. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową systemu płatności on-line. Wybierz metodę płatności (może to być np. przelew elektroniczny lub karta kredytowa). Płacąc kartę płatniczą, będziesz musiał podać jej numer, nazwisko posiadacza, okres ważności oraz kod CVC a następnie potwierdzić płatność. Zatwierdź klikając na przycisk „Zapłać”.
  9. Po dokonaniu opłaty za rezerwację, na podany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie przesłana wiadomość, zawierająca potwierdzenie dokonania zakupu w formacie pdf. Jesteś zobowiązany do wydrukowania potwierdzenia swojej rezerwacji. Możesz także zapisać go na swoim telefonie.

Więcej

https://www.katowice-airport.com/en/for-passengers/car-parks/rates

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments