Zgodnie przepisami od dnia 25 lipca 2016 roku każdy nowy starter musi zostać zarejestrowany aby móc wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne a także wysyłać wiadomości SMS. Ma to oczywiście na celu zwiększenie bezpieczeństwa. Każdy operator ma swój sposób na rejestrację karty. W większości przypadków można ją zgłosić przez internet, telefonicznie lub w salonie wybranego operatora. Jeśli jesteś ciekawy jak to wygląda w przypadku sieci Heyah to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

JAK ZAREJESTROWAĆ NUMER W HEYAH NA KARTĘ?

Masz dwie możliwości. Sam zdecyduj, który ze sposobów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Z dokumentem tożsamości i kartą SIM odwiedź:

  • salon T-Mobile,
  • wybraną stację benzynową (Orlen, BP, Lotos, Circle K, Amic Polska),
  • kiosk RUCH (Relay, Inmedio, One minute, Kolporter, Tabak Polska),
  • placówkę Poczty Polskiej,
  • sklep (Żabka, Auchan, Carrefour),
  • komis GSM (Teletorium).

Zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu 606 606 606

Ten sposób rejestracji dotyczy klientów, którzy mają już inny numer w usłudze abonamentowej, na kartę lub mix. Musisz podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, nowy numer telefonu, numer PUK (znajduje się na starterze) a także odpowiedzieć na dodatkowe pytanie weryfikujące. Po pozytywnym przejściu wszystkich kroków, konsultant przepisze Twoje dane abonamentowe i zarejestruje na nie nowy numer.

JAK AKTYWOWAĆ STARTER?

Włóż kartę SIM ze startera do telefonu a następnie wykonaj dowolne połączenie. Później otrzymasz wiadomość tekstową z potwierdzeniem zarejestrowania nowego numeru wraz z ofertą operatora.

Pamiętaj aby zachować starter ponieważ na nim znajduje się kod PUK (8-cyfrowy kod przypisany do konkretnej karty SIM). Jest on bardzo ważny! Numer ten nadawany jest przez operatora i nie można go samodzielnie zmienić. Kod PUK przyda się w momencie gdy zapomnisz kodu PIN.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments