Usunąłeś przez przypadek ulubione zdjęcie, post lub film na swoim instagramowym profilu? Nie martw się! Dzięki funkcji „Ostatnio usunięte” będziesz mógł przywrócić to czego się pozbyłeś. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać rozwiązania to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

 1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Instagram jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
 2. Odszukaj Instagrama i zaloguj się do swojego konta, podając login oraz hasło;
 3. Przejdź do swojego profilu, klikając na ikonę ludzika (awatara)/zdjęcia (prawy, dolny róg ekranu);
 4. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
 5. Z menu wybierz „Ustawienia” (ikona zębatego koła);
 6. W ustawieniach konta przejdź do zakładki „Konto”;
 7. Przewiń stronę w dół i kliknij na opcję „Ostatnio usunięte”;
 8. Zobaczysz wszystkie swoje usunięte filmy, zdjęcia, posty, historie i filmy IGTV. Przy każdym elemencie zobaczysz liczbę dni, po upływie których zostaną całkowicie i nieodwracalnie usunięte. Po tym okresie nie będzie można ich przywrócić;
 9. Wybierz ten element, który chcesz odzyskać;
 10. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek (prawy, górny róg);
 11. Z menu u dołu ekranu wybierz opcję „Przywróć”;
 12. Potwierdź swoją decyzję;
 13. Instagram będzie musiał zweryfikować, czy rzeczywiście jesteś prawowitym właścicielem konta na Instagramie. Kod potwierdzający zostanie wysłany na Twój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, w zależności od Twojego wyboru. Kliknij na przycisk „Dalej”, aby potwierdzić tożsamość i przywrócić usunięty element. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments