Sieć sklepów Biedronka udostępnia swoim klientom karty lojalnościowe, dzięki którym użytkownik może liczyć na szczególnie dobre oferty. Przystępując do programu każdy posiadacz karty może gromadzić punkty i korzystać z różnego rodzaju promocji i zniżek a także brać udział w konkursach. Do tej pory taką kartę można było otrzymać od kasjera przy okazji dokonywania zakupów. Na szczęście od niedawna wraz z wprowadzeniem nowej wersji aplikacji Biedronka pojawiła się możliwość utworzenia wirtualnej wersji karty Moja Biedronka. Jak to zrobić? O tym w dzisiejszym wpisie. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Biedronka”. Zaznacz opcję „Zainstaluj”;
  2. Otwórz aplikację „Biedronka”;
  3. Podejmij decyzję, czy rejestrujesz nowe konto, czy logujesz się do już istniejącego;
  4. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto, kliknij na przycisk „Załóż konto”. Wpisz swój numer telefonu a następnie zezwól aplikacji na uzyskiwanie dostępu do informacji o lokalizacji urządzenia. Wpisz otrzymany kod weryfikacyjny. Gotowe! Jako nowy użytkownik otrzymasz dostęp do wirtualnej karty Moja Biedronka;
  5. Jeśli jesteś już posiadaczem fizycznej karty Moja Biedronka, to teraz możesz aktywować ją w aplikacji, uzyskując jej wirtualny odpowiednik. Kliknij na przycisk „Zaloguj się” a następnie podaj numer telefonu, który podałeś podczas wyrabiania karty Moja Biedronka. Zezwól aplikacji na uzyskiwanie dostępu do informacji o lokalizacji urządzenia a następnie wpisz otrzymany 6-cyfrowy kod weryfikacyjny. Gotowe! Od teraz numer fizycznej karty został przypisany do wirtualnej w aplikacji na telefonie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments