iphone ios google

Musisz zrobić zakupy w drodze do domu? A może planujesz spotkanie ze znajomymi? Aby niczego nie przegapić skorzystaj z aplikacji Google Keep, za pomocą której, możesz zapisać wszystko co przyjdzie Ci do głowy a przy okazji dzielić się swoimi pomysłami z innymi. W dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo zainstalować notatnik na telefonie iPhone.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „App Store”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu i kliknięciu na ikonę lupki na dole ekranu, ukaże się pasek wyszukiwania, w którym wpisujemy nazwę aplikacji Google Keep. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Pobierz”.
  2. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu. Wchodzimy do aplikacji Google Keep (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym).
  3. Pojawi się okno dialogowe, w którym zostaniesz poproszony o zalogowanie się do konta Google. Kliknij w tym celu „Dodaj konto” a następnie wybierz adres mailowy oraz hasło. Gotowe! Aplikacja zainstalowana. Jeżeli chcesz bliżej zapoznać się z usługą Google, śledź nas na bieżąco! Już wkrótce nowy artykuł!

Pytania?

Jeżeli artykuł okazał się pomocny bądź nadal masz problemy z zainstalowaniem aplikacji na iPhone – daj nam znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments