Posiadasz telefon na kartę? Nie masz już wystarczających środków na wykonywanie połączeń telefonicznych oraz wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych? Nie martw się! Skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak łatwo doładować konto przez Internet. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na swoim telefonie uruchom przeglądarkę internetową a następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres strony http://doladuj.heyah.pl
  2. Wybierz kwotę doładowania lub podaj własną.
  3. Podaj numer telefonu, który chcesz doładować a także adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie transakcji. Zapoznaj się z Regulaminem a na koniec zatwierdź, klikając na przycisk „Dalej”.
  4. Teraz jest moment na to aby raz jeszcze zweryfikować podane przez siebie dane. Sprawdź czy numer telefonu jest prawidłowy oraz czy zgadza się kwota doładowania. Możesz również zaznaczyć pole wyboru „Przypomnij o doładowaniu za” i z rozwijanej listy wybrać właściwy termin. Jeśli potrzebujesz faktury VAT, to zaznacz tę opcję i wypełnij potrzebne dane. Przejdź dalej klikając na przycisk „Zgoda płacę”.
  5. Wybierz formę płatności. Na początku widać tylko czerwony przycisk z napisem „Przelew internetowy”. Niestety klikając w niego nie zmienisz formy płatności. Dopiero po przejściu do kolejnej planszy pojawią się wszystkie dostępne metody. Za doładowanie konta możesz zapłacić także BLIKIEM (jeśli nie wiesz co to jest, koniecznie przeczytaj nasz artykuł https://jaklatwo.pl/jak-latwo-korzystac-z-systemu-blik/), zwykłym przelewem bankowym, bądź skorzystać z przekazu pocztowego lub przedpłaty – w tym celu kliknij na zakładkę „Inne”.
  6. Gotowe! Konto zostanie doładowane natychmiast po odnotowaniu płatności. Transakcja zostanie potwierdzona SMS-em i e-mailem. Na telefon, którego konto zostało doładowane również zostanie wysłany SMS z informacją o kwocie doładowania i ważności konta.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments