snapchat social

Kilkusekundowe filmiki i zdjęcia, które są widoczne przez chwilę a potem znikają? To właśnie Snapchat. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z tej aplikacji to dobrze trafiłeś. Pokażemy Ci jak łatwo ją zainstalować na iPhone.

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „App Store”. Uruchamiamy aplikację ( na poniższym zrzucie z ekranu zaznaczone czerwonym kółkiem).
 2. Po uruchomieniu sklepu i kliknięciu na ikonę lupki na dole ekranu, ukaże się pasek wyszukiwania, w którym wpisujemy nazwę aplikacji Snapchat. Po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, wybieramy opcję „Pobierz”.
 3. Po ukończeniu instalacji wracamy do naszego pulpitu. Wchodzimy do aplikacji Snapchat ( zaznaczone czerwonym kółkiem na poniższym zrzucie). Następnie pojawi się okno dialogowe, w którym zostaniesz poproszony o rozpoczęcie rejestracji.
 4. Podaj swoje imię oraz nazwisko a następnie kliknij „Zarejestruj się i Akceptuj”.
 5. Zostaniesz poproszony o podanie swojej daty urodzenia. Zatwierdź klikając „Kontynuuj”.
 6. Wybierz nazwę użytkownika, którym będziesz się posługiwał a następnie wprowadź hasło.
 7.  Podaj swój adres mailowy.
 8. Wprowadź swój numer telefonu. Aby otrzymać kod weryfikacyjny, kliknij na ikonę 'Wyślij przez SMS”. Wpisz otrzymany kod.
 9. Twoja rejestracja dobiegła końca. Teraz pozostaje Ci już tylko dopracowanie szczegółów dotyczących Twojego konta. Możesz wyszukiwać znajomych już na samym starcie, bądź pominąć ten krok i zrobić to później.
 10. Zanim zrobisz pierwsze zdjęcie zostaniesz poproszony o zezwolenie na dostęp do Twojej lokalizacji, położenia, aparatu czy też mikrofonu.
 11. Teraz możesz robić zdjęcia, wysyłać filmiki i kontaktować się ze znajomymi. To pierwszy efekt pracy.

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji na swoim telefonie lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments