Strona główna telefon android Jak łatwo zainstalować aplikację Lidl Plus na telefonie z Android?

Jak łatwo zainstalować aplikację Lidl Plus na telefonie z Android?

17
26822

Lidl jakiś czas temu udostępnił mobilną, zakupową aplikację za pomocą której będzie powiadamiać swoich klientów o różnych planowanych akcjach promocyjnych. Jej użytkownicy będą także otrzymywać specjalne kupony i rabaty zniżkowe. Dodatkowo aplikacja Lidl Plus pomaga zlokalizować najbliższe sklepy w Twojej okolicy. Każde zakupy z aplikacją to dodatkowa wygrana dzięki specjalnej, wirtualnej zdrapce. Jeżeli jesteś stałym klientem niemieckiej sieci sklepów dyskontowych i nie wiesz jeszcze jak pobrać aplikację na telefon z Android to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy, że proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

Jak zainstalować aplikację i korzystać z wirtualnej karty?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Otwórz aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Lidl Plus”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie konfiguracji konta możesz zostać poproszony o dostęp do zdjęć/multimediów/plików oraz aparatu. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu i otwórz aplikację Lidl Plus.
  3. Aby korzystać z aplikacji na samym początku zezwól jej na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia a następnie wskaż na wyświetlonej mapie swój ulubiony sklep Lidl.
  4. Teraz wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym konto.
  5. Podaj jeszcze kilka informacji o sobie. Wpisz datę swoich urodzin (aby korzystać z konta Lidl Plus musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat) i określ jakiej jesteś płci (informacja ta jest potrzebna aby lepiej dostosować oferty do Twoich potrzeb). Podaj dane adresowe a także swój numer telefonu oraz utwórz hasło, które powinno składać się z co najmniej 8 znaków.
  6. Potwierdź swój numer telefonu klikając na przycisk „Dalej”. Wprowadź przesłany w wiadomości 6-cyfrowy kod weryfikacyjny. Zaakceptuj Warunki Korzystania z serwisu i potwierdź znajomość Polityki Prywatności. Możesz także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach poprzez elektroniczne kanały komunikacji (email, SMS) bądź pocztą tradycyjną.
  7. Gotowe! Twoje konto jest już aktywne! Teraz po zalogowaniu się, w zakładce „Karta Lidl Plus”, znajdziesz swoją wirtualną kartę, dzięki której będziesz uprawniony do korzystania z promocji i zniżek. Wystarczy, że podczas robienia zakupów w sklepie Lidl zeskanujesz kod QR w czytniku przy kasie. Następnie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych.

My zaraz wybieramy się na zakupy testować aplikację Lidl Plus 🙂 Słyszymy się niebawem!

Więcej

https://www.lidl.pl/pl/O_Lidl_Plus.htm

Pytania?

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości – daj znać. Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
janusz
janusz
10 miesięcy temu

nie mogę zainstalować Aplikacji Lidl Plus w moim telefonie Kto pomoże.Proszę o wpisy na moją pocztę

Kaska
Kaska
1 rok temu

nie moge zainstalowac aplikacji Lidla cos jest nie tak pomocy

Joanna
Joanna
2 lat temu

Witam. Mam nowy telefon i chciałam zainstalować aplikację Lidl Plus, ale niestety w sklepie google play nie ma takiej aplikacji.

mariola
mariola
2 lat temu

nie mogę znaleźć mojego sklepu

mariola
mariola
2 lat temu

nie znajduje mojego sklepu

Tomasz
Tomasz
2 lat temu

U mnie jest : produkt niedostępny w Twoim ktaju (jestem kurde w Polsce. I używam chrome).

LUDWIK ANDRZEJEWSKI
LUDWIK ANDRZEJEWSKI
2 lat temu

nie przyjmuje kod miasta gostyn wielkp.

Marek
Marek
3 lat temu

Całą ta aplikacja to jeden syf.
Powinno się zarejestrować . Przy kasie tylko zalogować i pokazać QR kod klienta a całą resztę czyli
określenie rabatów na poszczególne kupowane produkty powinna już robić aplikacja przy kasie. A nie że ja mam grzebać się po androidowym internecie i klikać na każdy z tysiąca produktów sam.

Andrzej
Andrzej
3 lat temu

U mnie wszystko przebiegło oki, do czasu kiedy powinienem otrzymać kod 6-cyfrowy smsem. Limit smsów został wyczerpany po raz kolejny i znów 24 godziny jestem zablokowany. Co jest z tymi smsami?

Monika
Monika
3 lat temu

Nie moge dokonac rejestracji. Wszystko jest ok, na koncu otrzymuje kod weryfikacyjny wpisuje go i cofa mnie do poczatku rejestracji?! Nie podoba mi sie ze kasjerka dopiero mi powiedziala o lidl plus gdy wydalam ok 300zl! Ogolnie wydalam juz duzo wiecej, niestety bez lidl plus uslugi.i nadal czekam, od soboty, na reakcje ze strony technicznej. Wyslalam zgloszenie problemu poprzez formularz online jak i na infolinie