Lidl jakiś czas temu udostępnił mobilną, zakupową aplikację za pomocą której będzie powiadamiać swoich klientów o różnych planowanych akcjach promocyjnych. Jej użytkownicy będą także otrzymywać specjalne kupony i rabaty zniżkowe. Dodatkowo aplikacja Lidl Plus pomaga zlokalizować najbliższe sklepy w Twojej okolicy. Każde zakupy z aplikacją to dodatkowa wygrana dzięki specjalnej, wirtualnej zdrapce. Jeżeli jesteś stałym klientem niemieckiej sieci sklepów dyskontowych i nie wiesz jeszcze jak pobrać aplikację na telefon z Android to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy, że proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

Jak zainstalować aplikację i korzystać z wirtualnej karty?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Otwórz aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Lidl Plus”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie konfiguracji konta możesz zostać poproszony o dostęp do zdjęć/multimediów/plików oraz aparatu. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu i otwórz aplikację Lidl Plus.
  3. Aby korzystać z aplikacji na samym początku zezwól jej na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia a następnie wskaż na wyświetlonej mapie swój ulubiony sklep Lidl.
  4. Teraz wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym konto.
  5. Podaj jeszcze kilka informacji o sobie. Wpisz datę swoich urodzin (aby korzystać z konta Lidl Plus musisz mieć ukończone co najmniej 18 lat) i określ jakiej jesteś płci (informacja ta jest potrzebna aby lepiej dostosować oferty do Twoich potrzeb). Podaj dane adresowe a także swój numer telefonu oraz utwórz hasło, które powinno składać się z co najmniej 8 znaków.
  6. Potwierdź swój numer telefonu klikając na przycisk „Dalej”. Wprowadź przesłany w wiadomości 6-cyfrowy kod weryfikacyjny. Zaakceptuj Warunki Korzystania z serwisu i potwierdź znajomość Polityki Prywatności. Możesz także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych ofertach poprzez elektroniczne kanały komunikacji (email, SMS) bądź pocztą tradycyjną.
  7. Gotowe! Twoje konto jest już aktywne! Teraz po zalogowaniu się, w zakładce „Karta Lidl Plus”, znajdziesz swoją wirtualną kartę, dzięki której będziesz uprawniony do korzystania z promocji i zniżek. Wystarczy, że podczas robienia zakupów w sklepie Lidl zeskanujesz kod QR w czytniku przy kasie. Następnie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych.

My zaraz wybieramy się na zakupy testować aplikację Lidl Plus 🙂 Słyszymy się niebawem!

Więcej

https://www.lidl.pl/pl/O_Lidl_Plus.htm

Pytania?

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości – daj znać. Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments