Czy znudziło się Tobie tło, które widzisz na karcie czatu w aplikacji WhatsApp? Może zamiast domyślnego białego koloru chciałbyś/chciałabyś spersonalizować każdą rozmowę za pomocą ulubionej tapety, własnej grafiki lub jednolitej barwy? Jeśli jesteś ciekawy jak dostosować tło w znanym komunikatorze, zapoznaj się z poniższą instrukcją krok po kroku! Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „WhatsApp” (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem). Uruchom komunikator.
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu) a następnie wybierz opcję „Ustawienia”.
  3. Po przejściu do ustawień kliknij na zakładkę „Czaty” a następnie wybierz sekcję „Tapeta”.
  4. W menu na dole ekranu kliknij na opcję „jednolity kolor”. Pojawi się cały zestaw barw. Możesz ustawić tło (np. czarne), które może okazać się przydatne podczas korzystania z aplikacji w nocy – taki własny dark mode ?. Zatwierdź swój wybór, klikając na przycisk „Ustaw”. Naszym zdaniem wygląda zdecydowanie lepiej ?
  5. Możesz także spersonalizować kartę rozmowy za pomocą domyślnych, sugerowanych przez Whatsapp tapet. Wystarczy, że przejdziesz do opcji „Biblioteka tapet”. Zostaniesz przekierowany przez Whatsapp do Sklepu Play, skąd możesz pobrać zestaw tapet na tło konwersacji.
  6. Możesz także wybrać zdjęcie zapisane na swoim telefonie. Wystarczy, że przejdziesz do opcji „Galeria” i wskażesz obrazek, który będzie tłem. Tapeta jest widoczna tylko i wyłącznie po Twojej stronie. Twój rozmówca nie widzi jej.
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub skorzystaj z opcji MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments