android empik

Chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty audiobooków i słuchać ich bez żadnych ograniczeń zawsze i wszędzie, niezależnie od tego gdzie jesteś? Jeśli tak, pobierz aplikację EmpikGO na swój telefon z Android i wejdź już dziś do świata mobilnego czytania. Przekonaj się sam jakie to łatwe! Zaczynamy!

  1. Pobierz EmpikGO na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „EmpikGO”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Zostaniesz poproszony o „dokończenie konfiguracji konta” czyli dodanie informacji o sposobie płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
  3. Jeżeli masz już konto w Empiku wystarczy, że zalogujesz się do niego, klikając na ikonę , znajdującą się w prawym, dolnym rogu aplikacji. Niestety aplikacja nie obsługuje logowania przez konta w serwisach społecznościowych. Jeśli nie masz konta, możesz je szybko i łatwo założyć. Podaj adres e-mail, hasło oraz zaakceptuj regulamin. Potwierdź klikając na przycisk „Zarejestruj się”. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rejestracyjnego, Empik, na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej, przesyła potwierdzenie dokonania rejestracji. Z tą chwilą proces zakładania konta zostaje zakończony.
  4. Możesz zacząć kompletować swoją biblioteczkę i cieszyć się swobodą czytania i słuchania. Skorzystaj z wyszukiwarki i szukaj ulubionych autorów lub tytułów audiobooków. Nie zabrakło także listy kategorii oraz różnych sekcji tematycznych. Jeśli jesteś już zdecydowany, kliknij na przycisk „Kup Audiobooka”.
  5. Wybierz metodę płatności. Możesz zapłacić za Audiobooka zwykłym przelewem bankowym, korzystając z karty kredytowej, karty prezentowej lub eKarty. Wśród dostępnych metod płatności jest także BLIK, PayPal czy też MasterPass. Sam zdecyduj, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza i najwygodniejsza.
  6. W sekcji „Biblioteka” znajduje się lista audiobooków oraz e-booków zakupionych w Empik.com. Oczywiście zasoby możesz filtrować w zależności od ich typu. Kliknij w wybraną książkę a zostanie ona pobierana do pamięci Twojego urządzenia.

Pytania?

Masz problem z pobraniem aplikacji lub kupnem audiobooka? A może chciałbyś się podzielić doświadczeniem w korzystaniu z EmpikGO?  Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments