facebook internet social

Ogromną popularnością na Facebooku cieszą się różnego rodzaju gry i aplikacje powiązane z serwisem. Jeżeli należysz do osób, które masowo otrzymują powiadomienia z zaproszeniami od znajomych i nie masz ochoty na wspólną zabawę, ten artykuł napewno wzbudzi Twoje zainteresowanie. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku a dowiesz się jak łatwo zablokować grę/aplikację na portalu społecznościowym Facebook.

Pamiętaj, jeżeli zablokujesz aplikację, nie będzie miała ona dostępu do informacji o Tobie ani możliwości wysyłania do Ciebie zaproszeń.

  1. Zaloguj się do swojego konta na Facebook.
  2. Po zalogowaniu się do portalu, kliknij ikonę trójkąta, znajdującą się w górnym, prawym rogu ekranu i wybierz opcję „Ustawienia”.
  3. W kolumnie po lewej stronie kliknij opcję „Blokowanie”.
  4. Pojawi się panel „Zarządzaj blokowaniem”. W polu „Blokuj zaproszenia z aplikacji” możesz wpisać imię oraz nazwisko osób, od których nagminnie otrzymujemy zaproszenia do gier. Po zablokowaniu zaproszeń od wybranej osoby, będą one w przyszłości automatycznie ignorowane. Możesz także zablokować konkretną aplikację lub grę, wpisując jej nazwę w polu „Blokuj aplikacje”.

Jeżeli otrzymałeś przed momentem niechciane zaproszenie do gry, możesz ją zablokować.

  1. Przejdź do CENTRUM APLIKACJI. Wejdź w opcję „Aktywność” a następnie w zakładkę „Zaproszenia”. Jeżeli chcesz zablokować/usunąć grę kliknij symbol krzyżyka (x).
  2.  Kliknij „Zablokować aplikację..” a następnie „Potwierdź”.
  3. Gotowe! Zablokowana aplikacja nie będzie już wysyłać do Ciebie zaproszeń.

Pytania? Sugestie?

Daj nam znać jak poszło. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments