android telefon www

Zarówno letnie jak i zimowe wyjazdy w góry to świetna alternatywa dla wypoczynku nad Bałtykiem. Niezapomniane widoki, bliskość natury i świeże powietrze. Jeśli planujesz wyjazd w Karkonosze nie zapomnij o bilecie wstępu do Karkonoskiego Parku Narodowego. Są dostępne nie tylko w punktach sprzedaży przy głównych szlakach wejściowych ale także za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli jesteś ciekawy jak dokonać takiego zakupu to zapraszamy do lektury!

Podczas ostatniej wycieczki na Śnieżkę, zauważyliśmy, że w Karkonoskim Parku Narodowym zostały zamontowane tablice z kodami RQ, za pomocą których łatwiej i szybciej kupisz bilet wstępu. Oczywiście musisz mieć ściągniętą na swój telefon aplikację do czytania kodów RQ. Wówczas możesz odczytać taki kod i wejść na stronę z biletami. Jeśli nie masz możliwości odczytania takich kodów za pomocą swojego telefonu, możesz zakupić bilet wchodząc na stronę internetową https://kpn.eparki.pl/ Sam zobacz jakie to łatwe!

  1. Wpisz w wyszukiwarce internetowej na swoim telefonie adres strony https://kpn.eparki.pl/. Warto założyć konto ( podaj imię, nazwisko, adres mailowy oraz hasło) ponieważ jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem to po przejściu wszystkich formalności Twój bilet będzie widoczny w zakładce MOJE BILETY. Tu możesz zarządzić swoimi biletami. Następnie kliknij na „Kup bilet”.

  2. W serwisie sprzedaży online możesz kupić bilety jednodniowe (normalne w cenie 6,00 zł i ulgowe w cenie 3 zł) lub trzydniowe (normalne 15,00 zł i ulgowe w cenie 7,50 zł), które są imienne (podczas kontroli należy okazać bilet wstępu oraz dokument tożsamości). Dokonaj wyboru biletu i wypełnij interesujące Ciebie opcje (podaj imię oraz nazwisko właściciela biletu). Następnie kliknij „Dalej”.

  3. Dokonaj płatności za bilet klikając na przycisk „Płacę”. Wybierz metodę płatności. Do wyboru masz kartę płatniczą, przelewy on-line, szybkie transfery, płatności gotówkowe czy też portmonetki elektroniczne.

  4. Po wyborze rodzaju biletu i dokonaniu płatności, system prześle Twój bilet, w formie pliku PDF, na wskazany przez Ciebie w trakcie zakupu adres e-mail. Gotowe! Odpis z biletów pozwala na utrzymanie szlaków turystycznych w Karkonoskim Parku Narodowym w porządku i czystości! Dołącz i Ty!

Więcej

http://e-karkonosze.eu/turystyka/zakup-bilet-do-parku-telefonem/

Pytania?

Masz pytanie? Nie możesz kupić biletu? Coś poszło nie tak? Daj nam znać. Postaramy się Tobie pomóc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments