Klub Rossmann to program, skierowany do klientów drogerii, dzięki któremu każdy uczestnik ma szanse skorzystać ze specjalnych akcji promocyjnych, kodów i rabatów zniżkowych. Jak dołączyć do klubu? Za pomocą aplikacji mobilnej, którą można pobrać na swój telefon ze sklepu Google Play (urządzenia z Android) lub App Store (urządzenia z iOS). Dzięki aplikacji Rossmann oszczędzasz na zakupach. Możesz być pewien, że żadna wyjątkowa promocja Ciebie nie ominie. Jeśli chcesz zobacz jak dołączyć do grona klubowiczów i cieszyć się ze specjalnych ofert oraz niskich cen na wybrane produkty, skorzystaj z naszego poradnika.

Robiąc zakupy w drogerii wspierasz organizacje charytatywne oraz otrzymujesz rabaty na wydruk zdjęć. Ale to nie wszystko. Dzięki mobilnej aplikacji możesz śledzić i odkrywać premierowe produkty oraz zapoznawać się z poradami i inspiracjami dostosowanymi do Twoich potrzeb. Nie czekaj więc i już teraz przekonaj się, że Klubowicze mają lepiej!

ZAINSTALUJ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA URZĄDZENIE Z ANDROID / iOS

Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play” / App Store. Uruchom aplikację a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Rossmann. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj” / „Pobierz”. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o wybranie opcji płatności. Możesz wybrać ją na tym etapie bądź pominąć ten krok i uzupełnić już po założeniu konta. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupów.

Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom aplikację. Możesz zadecydować czy chcesz udostępniać swoje położenie dzięki czemu gdy tylko będziesz w pobliżu drogerii otrzymasz powiadomienie o aktualnych promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

ZAŁÓŻ KONTO

Wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj nazwę użytkownika (Twój login), adres mailowy oraz hasło. Zdecyduj do jakiego klubu chcesz dołączyć: Klub Rossmann, Rossnę! czy do obu. Chcąc dostosować oferty promocyjne do Twoich potrzeb, podaj kilka dodatkowych danych o sobie takie jak datę urodzenia, płeć czy tez numer telefonu.

KORZYSTAJ Z WIRTUALNEJ KARTY

Witaj w Klubie Rossmann! Teraz po zalogowaniu się do konta, w zakładce „Twoja karta”, znajdziesz swoją wirtualną kartę, dzięki której będziesz uprawniony do korzystania z promocji i zniżek. Wystarczy, że podczas robienia zakupów w drogerii Rossmann pokażesz ją przy kasie. Sprzedawca zeskanuje ją a Tobie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych.

DODAJ NA PULPIT TELEFONU WIDGET Z WIRTUALNĄ KARTĄ ROSSMANN

Chcesz mieć swoją kartę Rossmann zawsze pod ręką? Nic prostszego! Nie będziesz musiał za każdym razem uruchamiać aplikacji stojąc w kolejce do kasy.

Android

Dotknij pulpitu na swoim telefonie, przytrzymaj chwilę a następnie wybierz przycisk Widgety. Po przejściu do listy dostępnych dla Twojego telefonu widgetów, wyszukaj „Twoja KARTA ROSSMANN”. Dotknij widgetu i przytrzymaj go aby przenieść na pulpit.

iOS

Przejdź do pulpitu z widgetami lub otwórz pasek powiadomień (przesuń palcem z góry do dołu ekranu) a następnie kliknij przycisk „Edycja”. Z listy dostępnych widgetów wyszukaj „Twoja KARTA ROSSMANN” Kliknij na plus obok ikony widgetu, a następnie zatwierdź wybierając przycisk „Gotowe”. „Twoja KARTA ROSSMANN” od teraz będzie zawsze na pulpicie Twojego iPhone a zakupy staną się czystą przyjemności.

Więcej

https://jaklatwo.pl/jak-latwo-zainstalowac-aplikacje-rossmann-na-telefonie-z-android/

Pytania?

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości – daj znać. Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments