Czy w trakcie przeglądania stron internetowych, na ekranie Twojego telefonu pojawiają się różnego rodzaju komunikaty? Jeśli tak, to pewnie wyraziłeś zgodę na tego typu powiadomienia. Chrome domyślnie ostrzega gdy witryna, aplikacja lub jakieś rozszerzenie chce je przesyłać. Jeśli przez przypadek wybrałeś dostęp do takich powiadomień i później otrzymujesz mnóstwo niepotrzebnych, małych okienek, które atakują ekran Androida, nie martw się – możesz je teraz łatwo wyłączyć. Możesz zablokować je dla wszystkich stron internetowych bądź tylko dla pojedynczej witryny. Decyzja należy do Ciebie. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome na swoim telefonie z Android a następnie kliknij przycisk „Więcej” (ikona w postaci trzech pionowych kropek) i przejdź  do „Ustawień”.
  2. W opcjach ustawień wybierz „Zaawansowane” a następnie przejdź do sekcji „Ustawienia witryn”.
  3. Wybierz zakładkę „Powiadomienia” a następnie ustaw znajdujący się u góry ekranu suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę).
  4. Możesz także zablokować powiadomienia od wybranej, pojedynczej strony www. W tym celu wśród witryn dopuszczonych do wyświetlania powiadomień, wybierz tę dla której chcesz zablokować komunikaty. W sekcji „Usprawnienia” przejdź do opcji „Powiadomienia” a następnie przy pozycji „Pozwalaj na powiadomienia” przesuń suwak w lewą stronę. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments