Jeżeli masz konto na Facebooku to napewno zauważyłeś, że serwis społecznościowy wprowadził zmiany w obsłudze materiałów wideo. Nie tak dawno wszystkie filmy uruchamiały się z wyłączonym dźwiękiem co umożliwiało spokojne przeglądanie postów na Facebooku, bez obaw, że będziemy komuś przeszkadzać. Teraz serwis domyślnie włącza dźwięk. Czy to ułatwienie dla użytkowników Facebooka? Nie dla każdego. Jeżeli wprowadzona zmiana doprowadza Ciebie do szału to w dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo wyłączyć dźwięk w auto odtwarzanych filmach korzystając z aplikacji na telefonie z Android jak również z przeglądarki internetowej. Sam zobacz jakie to łatwe.

APLIKACJA NA TELEFONIE Z ANDROID

  1. Uruchom aplikację Facebooka na swoim telefonie z Android.
  2. Kliknij ikonę menu , znajdującą się w prawym, górnym rogu i przejdź do „Ustawień aplikacji”.
  3. Przesuń w lewo suwak przy haśle: „Odtwarzanie filmów w Aktualnościach rozpoczyna się dźwiękiem”.

PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA

  1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku a następnie kliknij ikonę trójkąta, znajdującą się w prawym, górnym rogu przeglądarki. Wybierz opcję „Ustawienia”.
  2. Kliknij opcję „Filmy” znajdującą się w kolumnie po lewej stronie. Następnie rozwiń listę menu obok opcji „Automatyczne odtwarzanie filmów”. Wybierz „Wyłącz”.

Więcej

https://pl-pl.facebook.com/help/www/1406493312950827

http://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/dzwiek-w-filmach-na-facebooku-jak-wylaczyc/dmww3e9

Pytania?

Jeżeli masz pytania, wątpliwości, daj nam znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments