android whatsapp

Korzystasz na swoim telefonie z komunikatora WhatsApp? Jeżeli nie, możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu Jak łatwo zainstalować aplikację WhatsApp na telefonie z Android. Ale jeśli za pomocą aplikacji wysyłasz wiadomości, zdjęcia, filmy i udostępniasz kontakty to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zaczynamy!

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się Tobie wysłać wiadomość do innej osoby niż zamierzałeś. Już dziś możesz mieć nad tym pełną kontrolę. Aplikacja WhatsApp wprowadziła funkcję usuwania wysłanych wiadomości niezależnie od tego czy odbiorca zdążył ją przeczytać czy też nie. Zobacz jak to działa. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „WhatsApp” (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem). Otwórz komunikator.
  2. Przejdź do czata, z którego chcesz usunąć wiadomość. Naciśnij tekst i przytrzymaj dłuższą chwilę do momentu gdy zostanie zaznaczona na ciemniejszy kolor (możesz zaznaczyć od razu kilka linijek tekstu). Usuń wiadomość klikając na ikonę kosza, znajdującą się u góry ekranu.
  3. Aby wiadomości zostały pomyślnie usunięte zarówno u Ciebie jak i u Twojego rozmówcy, kliknij na „USUŃ U WSZYSTKICH”.
  4. Jeśli usunąłeś wiadomość, jej odbiorcy zobaczą komunikat „TA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA USUNIĘTA”. Ty zobaczysz komunikat „USUNĄŁEŚ TĘ WIADOMOŚĆ”. Gotowe! 🙂

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments