Komunikator WhatsApp to darmowa aplikacja zastępująca SMS-y oraz inne sposoby przesyłania wiadomości. Umożliwia także między innymi wysyłanie zdjęć, filmów czy też udostępnianie kontaktów. WhatsApp wykorzystuje połączenie internetowe Twojego telefonu, więc nie płacisz za wysłane wiadomości czy też połączenia telefoniczne. Jeżeli chciałbyś kontaktować się ze swoimi znajomymi i rodziną za darmo zainstaluj aplikację na swoim telefonie. Zajmie Ci to dosłownie chwilę. Zaczynamy.

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play” (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem).
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania ( u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji WhatsApp Messenger
  3. Po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, wybieramy opcję „Zainstaluj”.
  4.  Po ukończeniu instalacji wracamy do naszego pulpitu i otwieramy naszą aplikację WhatsApp. Zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu. Aby przejść dalej kliknij ” Zaakceptuj i kontynuuj”.
  5. Zweryfikuj swój numer telefonu. Następnie kliknij „Dalej”.
  6. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym.
  7. Tworząc profil podaj swoje imię oraz jeżeli chcesz także zdjęcie. Kliknij 'Dalej”.
  8. Poczekaj chwilę na uruchomienie aplikacji.
  9. Po zakończeniu instalacji wybierz jak często chcesz tworzyć kopie zapasowe swoich czatów oraz multimediów. Następnie kliknij „Gotowe”.

Teraz wysyłaj wiadomości, zdjęcia, udostępniaj swoje położenie i wymieniaj się kontaktami. To wszystko i wiele innych rzeczy możesz robić przy pomocy aplikacji WhatsApp. Powodzenia!

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments