Komunikator WhatsApp to darmowa aplikacja zastępująca SMS-y oraz inne sposoby przesyłania wiadomości. Umożliwia także między innymi wysyłanie zdjęć, filmów czy też udostępnianie kontaktów. WhatsApp wykorzystuje połączenie internetowe Twojego telefonu, więc nie płacisz za wysłane wiadomości czy też połączenia telefoniczne. Jeżeli chciałbyś kontaktować się ze swoimi znajomymi i rodziną za darmo zainstaluj aplikację na swoim telefonie. Zajmie Ci to dosłownie chwilę. Zaczynamy.

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play” (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem).
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania ( u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji WhatsApp Messenger
  3. Po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, wybieramy opcję „Zainstaluj”.
  4.  Po ukończeniu instalacji wracamy do naszego pulpitu i otwieramy naszą aplikację WhatsApp. Zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu. Aby przejść dalej kliknij ” Zaakceptuj i kontynuuj”.
  5. Zweryfikuj swój numer telefonu. Następnie kliknij „Dalej”.
  6. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym.
  7. Tworząc profil podaj swoje imię oraz jeżeli chcesz także zdjęcie. Kliknij ‚Dalej”.
  8. Poczekaj chwilę na uruchomienie aplikacji.
  9. Po zakończeniu instalacji wybierz jak często chcesz tworzyć kopie zapasowe swoich czatów oraz multimediów. Następnie kliknij „Gotowe”.

Teraz wysyłaj wiadomości, zdjęcia, udostępniaj swoje położenie i wymieniaj się kontaktami. To wszystko i wiele innych rzeczy mozesz robic przy pomocy aplikacji WhatsApp. Powodzenia!

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp

Pytania, Sugestie ?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji WhatsApp na swoim telefonie z systemem Android lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o