Garmin, Forerunner, 735XT

Smartwatche od Garmina posiadają klasyczny wygląd sportowego zegarka i są przeznaczone dla każdego – niezależnie od tego, czy prowadzimy aktywny tryb życia, czy po prostu chcemy dopiero rozpocząć. Oprócz monitorowania treningów i tempa, na co dzień traktowane są jak zwykłe zegarki. Niestety zdarza się, że po ponownym ich uruchomieniu lub po zmianie strefy czasowej, urządzenia nie pokazuje poprawnej godziny. Co zrobić gdy ustawienia automatyczne zegarka nie rozwiązują problemu? Jak ręcznie ustawić czas? W dzisiejszym artykule pokażemy to na przykładzie Forerunner 735XT. Jest to wprawdzie zegarek o trochę mniejszych możliwościach niż obecne modele od Garmina ale według naszej opinii zdecydowanie warty uwagi. Skorzystaj z poniższej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Klikamy na przycisk „Start”, znajdujący się u góry zegarka, po prawej stronie a następnie za pomocą klawisza strzałki w dół otwieramy główne menu.
  2. Za pomocą strzałek (góra, dół) przewijamy ekran danych i szukamy ustawień zegarka. Przechodzimy do nich klikając przycisk „Start”.
  3. W ustawieniach zegarka szukamy opcji „System”. Zatwierdzamy wybór klikając na przycisk „Start”.
  4. W ustawieniach systemowych można zmienić język, dźwięk, jednostkę, format, zapis danych, podświetlenie a także czas. Nas interesuje właśnie ten ostatni element dlatego też za pomocą strzałek (góra, dół) szukamy opcji „Zegar”. Wchodzimy do środka zatwierdzając przyciskiem „Start”
  5. Domyślnie czas jest ustawiany automatycznie, gdy urządzenie odbiera sygnały satelitarne. Aby móc ustawić czas na nowo należy wyłączyć funkcję „Ustaw automatycznie”.
  6. Pojawi się wówczas nowa opcja „Ustaw czas”. Wklikujemy się do środka za pomocą przycisku „Start” i ustawiamy godzinę. Na koniec wracamy do ustawień automatycznych i włączamy je aby nasz zegarek w przyszłości mógł na bieżąco aktualizować godzinę.

Więcej

https://www8.garmin.com/manuals/webhelp/forerunner735/godzina

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments