W dobie pandemii koronawirusa, która jest z nami już od dobrych kilku miesięcy musimy mierzyć się z wieloma utrudnieniami dotyczącymi codziennych obowiązków. Jak możemy lepiej przygotować się do zakupów aby czas spędzony w sklepie był jak najmniej stresujący? W jaki sposób uniknąć wydania zbyt dużych pieniędzy z racji pośpiechu oraz niewygody związanej z obostrzeniami sanitarnymi?

Jak można oszczędzać na zakupach?

W dobie pandemii koronawirusa, która jest z nami już od dobrych kilku miesięcy musimy mierzyć się z wieloma utrudnieniami dotyczącymi codziennych obowiązków. Konieczność stosowania środków ochrony osobistej (maseczki, przyłbice ochronne, rękawiczki) oraz ograniczenia w funkcjonowaniu sklepów (np. godziny wyłącznie dla seniorów) sprawiają iż z pozoru błaha wycieczka na zakupy do ulubionej sieci handlowej może skutecznie zepsuć nam humor na cały dzień. Automatycznie nasuwa się więc pytanie – jak możemy lepiej przygotować się do zakupów aby czas spędzony w sklepie był jak najmniej stresujący? W jaki sposób uniknąć wydania zbyt dużych pieniędzy z racji pośpiechu oraz niewygody związanej z obostrzeniami sanitarnymi?

Gazetki promocyjne

Dobrym pomysłem może być zapoznanie się z aktualnymi ofertami sieci handlowych przed udaniem się na zakupy. Dodatkowo przeglądając gazetki promocyjne można natrafić na bardzo ciekawe okazje, które pozwolą zaoszczędzić parę groszy. Najczęściej takie okazje dotyczą obniżonej ceny za konkretne produkty, możliwości zakupienia większej ilości produktów w regularnej cenie (wielopaki, większe opakowanie) lub uzyskania dodatkowych produktów za darmo (gratis).

Sieci handlowe konkurując ze sobą o pozyskanie jak największej ilości Klientów, przyzwyczaiły nas do tego, iż swoje gazetki promocyjne dostarczają do skrzynek pocztowych (lub wyznaczonych miejsc na ulotki w ramach spółdzielni mieszkaniowych). Jakkolwiek często może zdarzyć się sytuacja iż gazetka, którą otrzymaliśmy jest już przeterminowana lub najzwyczajniej zniszczona.

Gazetki inaczej

Inaczej sytuacja wygląda w Internecie, gdzie możemy w jednym miejscu sprawdzić gazetki z wielu sieci handlowych mając pewność, że informacja, którą otrzymujemy jest aktualna (mało tego, w wielu przypadkach oferta dostępna jest ze znacznym wyprzedzeniem względem papierowych wersji  gazetek).

Agregator gazetek. Instrukcja krok po kroku

  1. W polu wyszukiwarki wpisujemy adres strony Internetowej: https://gazetki-promocyjne.pl/;
  2. Najeżdżamy kursorem na kategorię Sklepu. Z rozwijanej listy wybieramy sieć handlową, która nas interesuje;
  3. Gotowe! Teraz możemy zapoznać się z ofertą sieci handlowej oraz podejmować nasze decyzje zakupowe.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments